Sprzęt komputerowy

Które mysze kupować

Mysz dla graczy Raptor M4
Author: Raptor Gaming Technology
Source: Raptor Gaming Technology
W dzisiejszych czasach da się łatwo kupić znakomite pasjonujące gry, jakie jednak często wymagają odpowiedniego sprzętu. Liczy się szata graficzna, moc procesora, lecz również kwestia taka jak grywalność, jaką w sporym stopniu może zapewnić dobra mysz komputerowa.

Działka IT – domena freelancerów

myszka
Author: emtcoz
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś czas temu zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę oraz tradycyjne wychodzenie do biura bądź fabryki wczesnym rankiem było rzeczywiście powszechne. Czasy jednak się zmieniły, a razem z nimi forma zatrudnienia. Współcześnie dość wiele osób decyduje się na prowadzenie swojej firmy, ponieważ planują przede wszystkim podbijać rynki. Alternatywą jest również bycie wolnym strzelcem. Takie osoby inaczej nazywa się freelancerami. Branża IT jest bez wątpienia ich domeną. Osoby, jakie są z nią zawodowo powiązane coraz częściej decydują się na samodzielne zarządzanie wykonywanymi zleceniami oraz rezygnują z pracy na etacie. Czemu taka freelancer praca charakteryzuje się dziś naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem?

Nowa era telefonów komórkowych

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój technologii telefonii komórkowej nabiera dynamiki w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy oczekują najczęściej w długich kolejkach by nabyć telefon w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się bardzo dobrze.

Najbardziej istotne zadanie dla wielu przedsiębiorstw to jak zmniejszyć koszty działalności. Są sposoby, jednym z nich jest outsourcing

grupa informatyków
Author: Mario Behling
Source: http://www.flickr.com
Więcej i więcej można znaleźć o działaniu outsourcingu, również personalnym. Jest to jedna ze strategii, która opiera się na polecaniu zrobienia pewnych procesów biznesowo-kadrowych pochodzącemu z zewnątrz dostarczyciela usług. Z outsourcingu korzystają przedsiębiorstwa zmierzające do pozyskania dobrze prosperującej struktury przedsiębiorstwa, jakie pragną skoncentrować zdobyte zasoby na kluczowych funkcjach biznesu.

Jakim sposobem skutecznie przyspieszyć działalność swojego komputera?

Praca przy komputerze
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Obecnie podobno w każdym domu znajduje się komputer. Z komputerów korzystamy w celach osobistych, służbowych albo edukacyjnych, są one nierozłączoną częścią naszego życia i pewnie trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejsze życie bez uproszczeń, jakie zapewnia nam komputer.

By Twój Internet był szybki

W dzisiejszych czasach Internet stał się nieodłącznym elementem naszej codzienności w pracy i domu. Niestety czasami Internet przerywa swoją transmisję poprzez niekorzystne sygnały poboczne, które czasami tworzą sprzęty AGD itp. Wzmacniamy siłę sygnału np. poprzez stosowanie anteny, co w dużej mierze polepsza jakość użytkownika. Pojawia się tylko dylemat – jaką wybrać. Poniżej opisano kilka propozycji, jakie na pewno pomogą podczas wyboru oraz przybliżą pokrótce funkcje wszystkich tych modeli.

Czy firmie potrzebna będzie jakaś strona w internecie, jakie są zalety tego, że się ją ma.

www
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Obecnie, przy tak dużej popularności siecią internetową ciężko sobie wyobrazić działanie jakiejś firmy bez prostej nawet strony internetowej. Najprostsza nawet wizytówka będzie z kilku przyczyn przydatna, a w wielu przypadkach niezbędny będzie znacznie większy serwis.

Pages

Subscribe to RSS - Sprzęt komputerowy