papierosy

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Author: QST Marketing Group z Wrocławia
Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych technologicznych propozycji ubiegłego stulecia. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu ideolog e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, w dzisiejszych czasach jego pomysł święci triumfy. Na czym polega pomysłowość tego wynalazku? W dużej mierze na większej liczbie korzyści, niż strat.

Popularność elektronicznego dymku

e-papieros
Author: Terry Ozon
Source: http://www.flickr.com
Papierosy są szkodliwe. Powodują nowotwór płuc. Obniżają układ immunologiczny człowieka. Powodują schorzenia układu krwionośnego. Odbarwiają na żółto palce. Co najważniejsze, nikotyna mocno wpędza w nałóg.

Popularność elektronicznego papierosa

papieros2
Source: http://sklep-epapierosy.pl/
Papierosy są szkodliwe. Powodują raka płuc. Niszczą odporność organizmu. Wpływają na przypadłości systemu oddechowego. Odbarwiają na żółto opuszki palców. Co najgorsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo wymienionych niekorzystnych następstw, ludzie nie rzucają palenia. Nikotyna idzie w parze ze mierną wolą palaczy.

Moda na e-papierosy

e-papieros
Author: Terry Ozon
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczny papieros coraz częściej wybieraną opcją. Pomimo wymienionych niekorzystnych faktów, ludzie nie rzucają palenia. Uzależnienie współgra ze słabiutką wolą użytkowników.

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

kobieta
Author: martinalanotte
Source: http://www.flickr.com
Kilkanaście miesięcy temu wdrożono w naszym kraju zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu tytoniowego. To doskonałe rozwiązanie.
Subscribe to RSS - papierosy