Samsung

Nowa era telefonów komórkowych

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój gałęzi telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy oczekują często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.

Elektronika producenta Samsung

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Author: Samsung
Source: Samsung
Dobry sprzęt elektroniczny jest proponowany przez wielu producentów, lecz jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten producent z Korei od długiego czasu trzyma najwyższą jakość produktów, oferując swoim klientom sprzęty najwyższe jakościowo. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście dużą różnorodność produktów.

Super telewizory marki Samsung - który z nich wybrać?

Telewizorów w sprzedaży jest bardzo duża ilość, i przeciętny kowalski będąc przed problemem kupna odbiornika dla siebie staje przed sporym wyzwaniem Za urządzenie wydać można osiemset złotych, ale można też dziesięć razy tyle, a w każdym z przedziałów cenowych jest taka ilość dostępnych modeli, że trudno się w tym wszystkim odnaleźć.

Laptopy w przystępnej cenie

Praca w branży IT
Author: hackNY.org
Source: http://www.flickr.com
Ceny laptopów i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można wybrać wspaniały laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, słuchanie muzyki czy gry komputerowe.

Gigant otwarty na konsumentów

drukarka
Author: Michael Coté
Source: http://www.flickr.com
Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym szeroką gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz rozmaite akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki nakładom finansowym w nowe technologie i wdrażaniu wielu patentów zdobyła uznanie na całym świecie, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Nic dziwnego, że Samsung ma bogatą sieć serwisów. Aby znaleźć interesujący nas serwis, gdzie można wysłać taki, a nie inny produkt, wystarczy skorzystać że strony internetowej, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy dogodna dla nas lokalizację.

Samsung to marka, która jest godna polecenia

samsung
Author: Samsung
Source: Samsung
Samsung to bardzo znana marka. Ludzie wiedzą, że jeśli kupią coś sprzedawanego przez Samsunga, niemalże we wszystkich przypadkach będą mocno zadowoleni. Wiadomo: Korea Południowa, niegdyś bardzo biedny kraj, błyskawicznie się rozwinął. Co ciekawe, kiedyś to północna części Korei była bogatsza - podział sprawił, że obecnie różnice pomiędzy Koreami są przeogromne. Samsung produkuje sporo, więc skupmy się wyłącznie na jednej dziedzinie: na przykład omówmy telewizory. To może samsung smart tv ue 32eh5300 jest telewizorem, który pod dosłownie wszystkimi względami jest w stanie zadowolić? Zwłaszcza, iż ten Samsung jest względnie niedrogi, a więc jeśli poszukujemy tańszego telewizora, pewnie powinniśmy być zadowoleni.

Parametry wyznaczają rankingi i zestawienia smartfonów , z którymi warto się zapoznać

Supertelefon z układem Tegra 3
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Stworzenie obiektywnego zestawienia telefonów, tabletów czy smartfonów jest zadaniem ekspertów tworzących takie rankingi. Ponieważ rankingi są kwestią dyskusyjną, co do wielu modeli z czołowej „dziesiątki” klienci mieliby kilka większych uwag. Wątpliwości kierowane są w stronę modeli zajmujących aktualnie pierwsze miejsce.

Pages

Subscribe to RSS - Samsung