kurs

Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności takie, które bywają używane w pracy

oprogramowanie
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
W Polsce jest takie prawo, że każdy komputer, który jest wykorzystywany w firmach, powinien mieć oryginalny program.


Pewnie wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz ośmieszenia, na które wystawiona została policja, kiedy jakiś czas temu wyszło na jaw, że pracują oni na nielegalnym oprogramowaniu.

Jak zabezpieczyć smartfona?

Telebim reklamowy led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Komórki w przeciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną przemianę. Jeszcze nie dawno służyły nam przede wszystkim do dzwonienia i pisania wiadomości tekstowych.


Obecnie komórki stały się smartfonami i są tak naprawdę minikomputerami mieszczącymi się w kieszeni spodni czy też torebki.

Żyjemy zazwyczaj dłużej i coraz chętniej seniorzy dają sobie prawo do szczęścia na tak zwaną jesień życia

usługi
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś ludzie nieczęsto dożywali szacownego wieku. Dzisiaj ludzie, którzy przekroczyły wspaniałą setkę, nikogo już nie dziwią.

Sporo niezbędnych informacji w kwestii obsługi domowego komputera

LAPTOP Z SERII Q
Author: Partner of Promotion
Source: Partner of Promotion
Jak zrobić zrzut ekranu? Takie pytanie pojawia się niejednokrotnie w zapytaniach dodawanych w wyszukiwarkę Google. Nie jest to zadanie, które musi przerosnąć nasze możliwości. Na forach możemy odnaleźć odpowiedź na to, jak zrobi to w poprawny sposób. Jeśli tylko odkryjemy sposób, zrzut zrobimy w parę sekund.

Fotografowanie, czyli pasja, które umożliwia zakochanie się w sztuce. Zdjęcia z miłości do piękna.

fotografia miasta
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach wstęp do zdjęć jest niezwykle prosty. W jakimkolwiek sklepie ze sprzętem elektronicznym można dostać znakomity aparat oraz przybory do niego. Na rynku jest również bardzo wiele szkoleń, które pokażą, jak się pstryka dobre fotografie, na poziomie najłatwiejszym i rozwiniętym. Fotografia w obecnych czasach się rozwija, pokazuje się jeszcze więcej profesjonalistów, którzy robią dobre zdjęcia. Żeby zapoznać się odpowiednio wykonywać zdjęcia, warto wziąć wkład w właściwym kursie.

Kilka istotnych informacji o obsłudze komputera

Klawiatura
Source: http://pixabay.com/
Jak zrobić zrzut ekranu? Tego typu pytanie pojawia się bardzo często w zapytaniach wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nie jest to zadanie, które musi przerosnąć nasze możliwości. Na forach internetowych można odszukać odpowiedź na to, jak zrobi to w prawidłowy sposób. Jeżeli tylko poznamy metodę, zrzut wykonamy w parę minut.
Subscribe to RSS - kurs