procesory

W jaki sposób wybrać najlepszy procesor?

NVIDIA GeForce GTX 465
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Przy zakupie komputera czy laptopa wybranie odpowiedniego układu procesora ma ogromne znaczenie przy jego późniejszego użytkowania. Powinno porządnie się zastanowić, do czego dany sprzęt ma być użytkowany. Jeżeli ktoś będzie chciał dużo pogrywać, to lepiej zrobić inwestycję w wydajną grafikę, lecz jeśli sprzęt komputerowy będzie używany do realizacji skomplikowanych obliczeń, to na procesorze oszczędzać się nie powinno.

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Kable do komputera
Author: srbichara
Source: http://www.sxc.hu
Wciąż wyższe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców oprogramowania i gier oraz spadające ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy okres jest dobry na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.

Dobre i istotne systemy w architekturze SMP

Pisanie na klawiaturze
Author: Rainer Stropek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zależność pomiędzy funkcjonowaniem właściwie każdej firmy czy zakładu a sprawnością działania zaplecza komputerowego jest bardzo duża. Tyczy się to również do wydajności tego rodzaju zaplecza.

Jakiego rodzaju sprzęt komputerowy warto kupować?

Płyty ASUS z rodziny E35M1
Author: ASUS
Source: ASUS
Sprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak często przynosi wiele trudności osobom nie do końca obeznanym z tym problemem. Czy najbezpieczniej wybrać tani, ale nie do końca godny zaufania sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć trochę wiedzy w w tym zakresie, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w takiej materii.

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric przetwarzanie symetryczne oraz w jaki sposób przebiega?

Komputery
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie oznacza wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić miano ta wywodzi się z języka angielskiego, jest też definiowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne zezwala na większe wzmożenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to niesłychanie pożyteczne rozwiązanie.

Sprawdzamy świetny komputer- to zrobić?

Klawiatura Cherry
Author: ProData Sp. z o. o.
Source: ProData Sp. z o. o.
Kiedy kupujemy teraz komputer, zapewne nie robimy tego pierwszy raz. W końcu jest XXI, już dawno Polska jest bardzo skomputeryzowanym państwem. A zresztą ta bardziej cywilizowana cząstka Ziemi również zdołała się przyzwyczaić do komputerów. I kapitalnie, w końcu posiadanie własnego komputera znacząco zmieniło nasze funkcjonowanie.
Subscribe to RSS - procesory