pecet

Komputer władcą świata

Serwis Acer
Author: Acer
Source: Acer
Komputer to dosyć młode urządzenie - pierwsze pecety dotarły pod strzechy w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Wskutek swej wszechstronności błyskawicznie pozyskały sobie innowacyjny zbytek uznanie. Następnym krokiem w drodze do właściwie monopolu było wynalezienie użytecznego systemu operacyjnego, jaki zdołaliby używać już nie tylko studenci wydziałów technicznych, lecz także zwykli ludzie. No i rozpoczęła się rewolucja, jaka utrzymuje się do teraz.

Najważniejsze pożytki jakie wynikają z rozwoju technologicznego

telewizja naziemna
Author: Helgi Halldórsson
Source: http://www.flickr.com
Okres ostatnich 25 lat to istna rewolucja technologiczna, do tego prawie niezauważalna. Przyjmujemy dziś za oczywistość urządzenie takie jak tablet czy smartfon. Truizmem byłoby wzmiankowanie o sieci internetowej. Współczesna technologia zdecydowanie upraszcza nam życie.

Utylizacja elektroniki. Ciekawe oferty.

Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Author: 2BE.PL Grupa Adweb
Source: 2BE.PL Grupa Adweb
Co uczynić, kiedy PC nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest przestarzały, nie da się uruchomić nowszych gier i aplikacji, a używanie staje się coraz wolniejsze? Monitor nie działa tak jak wcześniej albo pojawiły się w sklepach nowocześniejsze, lżejsze i cieńsze? Naturalnie, należy w takiej sytuacji znaleźć lepsze części.
Subscribe to RSS - pecet