telefony

Tworzenie aplikacji mobilnych. Co warto znać na ten temat? Czemu to jeden z lepszych rynków?

komórka
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
To już jest przesądzone – wielkimi krokami zbliża się epoka urządzeń przenośnych. Odkąd w sprzedaży ukazał się smartfon, świat zmienił się całkowicie. Jeszcze dekadę temu telefon komórkowy służył tylko do komunikowania się z ludźmi.

Jakie elektroniczne gadżety najczęściej kupujemy?

Samsung GALAXY S 4
Author: Samsung
Source: Samsung
Od kilkunastu lat otacza nas coraz większa ilość urządzeń elektronicznych. Pewna grupa ludzi twierdzi, że to schyłek realnych kontaktów między ludźmi, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tym podobne przedmioty nie będziemy już potrzebować osobistych kontaktów z innymi osobami.

Jak zabezpieczyć smartfona?

Telebim reklamowy led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Komórki w przeciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną metamorfozę. Jeszcze nie tak dawno służyły głównie do dzwonienia a także pisania SMS-ów.


Obecnie telefony komórkowe stały się smartfonami i są w rzeczywistości małymi komputerami mieszczącymi się w kieszonce spodni bądź torebki.

Trochę o gadżetach elektronicznych

Smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że trudno żyć obecnie bez wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych. Chcemy w owym artykule odrobinę przedstawić własne spostrzeżenia na temat tego które sprzęty są fajne. Wiadomo: pewnie gadżeciarze rzekną, iż rady zamieszczone w tym artykule nie są przesadnie wartościowe, świeże. Jednak cała reszta być może nie będzie za bardzo narzekała, no przynajmniej miejmy taką nadzieję. Dobrze, to od czego trzeba zacząć artykuł?
Tags: 

Który telefon komórkowy nabyć dla nestora?

urządzenie
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Nasi rodzice i dziadkowie są przyzwyczajeni do tego, że telefon służy do rozmów na odległość. Najczęściej w domku był jeden telefon – wiszący bądź stojący, zupełnie analogowy względnie z miniaturowym wyświetlaczem i – maksimum – mobilną słuchawką.

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Author: Samsung
Source: Samsung
Dzisiejsze telefony oferują zwykle mnóstwo aplikacji, które są dostępne w standardzie, lecz warto spróbować tych, które są oferowane w internetowych sklepach. Warto wiedzieć, że smartfony z Androidem, są bardzo narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest dużo, jednak najpoważniejszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy systemu oraz tworzyć i publikować aplikacje.

Czy są jeszcze telefony komórkowe?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, gdy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.

Pages

Subscribe to RSS - telefony