smartfon

Nowa era telefonów komórkowych

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój gałęzi telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy oczekują często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.

Aparat telefoniczny dla babci oraz dziadka - jaki nabyć?

IT
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com
Komórkowe telefony z wraz upływem lat przestają być domeną młodzieży i pełnoletnich. Coraz bardziej mnogą jak też coraz bardziej wymagającą grupą odbiorców robią się osoby starsze.


Nie ma się czemu dziwować, telefon nie jest sprzętem służącym wyłącznie do rozrywki i pracy.

Który telefon komórkowy nabyć dla nestora?

urządzenie
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Nasi rodzice i dziadkowie są przyzwyczajeni do tego, że telefon służy do rozmów na odległość. Najczęściej w domku był jeden telefon – wiszący bądź stojący, zupełnie analogowy względnie z miniaturowym wyświetlaczem i – maksimum – mobilną słuchawką.

Najważniejsze pożytki jakie wynikają z rozwoju technologicznego

telewizja naziemna
Author: Helgi Halldórsson
Source: http://www.flickr.com
Okres ostatnich 25 lat to istna rewolucja technologiczna, do tego praktycznie niezauważalna. Przyjmujemy dzisiaj za oczywiste takie urządzenia jak smartfon bądź tablet. Truizmem jest wzmiankowanie o internecie. Nowoczesna technologia z pewnością ułatwia nam życie.

Czy są jeszcze telefony komórkowe?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, gdy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.

Jakiego rodzaju smartfony są wyśmienite?

samsung galaxy pocke
Author: Meraj Chhaya
Source: http://www.flickr.com
Smartfony są na pewno godne uwagi - co prawda nie są w zupełności pozbawione minusów, lecz mimo wszystko cechują się sporo bardziej znaczną liczbą plusów. Spowodowały, że tak naprawdę telefonia komórkowa mocno się odmieniła - dokładnie to samo zdołała zrobić z naszym życiem! Czyli bez dwóch zdań takie sprzęty jak m.in. samsung galaxy pocket są OK. Co prawda może się wydawać, iż ostatnimi czasy coraz mniej porządnych smartfonów na rynku, ale zasadniczo trudno się z tym zgadzać.

Skuteczne i eleganckie zabezpieczenie do komórek Samsung Galaxy

samsung galaxy 2
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com
Telefon komórkowy to jeden z nieodłącznych składników współczesnego życia. Nie zadziwia więc nie jeno ogromna oferta urządzeń mobilnych, lecz też dodatków, jakie coraz to bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością. W dalszym ciągu jednak półki sklepów zapełniają przede wszystkim standardowe akcesoria do telefonów komórkowych.

Pages

Subscribe to RSS - smartfon