Aplikacje

Jakim sposobem skutecznie przyspieszyć działalność swojego komputera?

Praca przy komputerze
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Obecnie podobno w każdym domu znajduje się komputer. Z komputerów korzystamy w celach osobistych, służbowych albo edukacyjnych, są one nierozłączoną częścią naszego życia i pewnie trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejsze życie bez uproszczeń, jakie zapewnia nam komputer.

Urządzenia nowej generacji. Co ciekawego się pojawiło, jakie modele są warte uwagi?

Smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Technologiczne jesteśmy bardzo do przodu. Ciężko więc już sobie aktualnie wyobrazić choćby przeciętnego człowieka bez telefonu komórkowego nowego typu, a raczej smartfona, jak na przykład Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakowoż inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak przy pomocy technologii zmienia się sposób słuchania muzyki czy czytania prasy.

Świat aplikacji mobilnych

telefon komórkowy
Author: N i c o l a
Source: http://www.flickr.com
Oprogramowanie do popularnych komórek znajdujące się na licencji open source diametralnie zmieniło możliwości urządzeń mobilnych. Na dzień dzisiejszy projektowanie aplikacji mobilnych jest bardzo łatwe i wymaga tylko podstawowych informacji o programowaniu. Przez to w internecie można znaleźć tysiące amatorskich programów dedykowanych na komórki, które wykorzystują przyrządy w jakie wyposażony jest najczęściej smartphone: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Dużo z tych programów wykorzystywana jest jedynie do zabawy, są jednak takie, które pomagają ratować życie człowieka. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez fantazję programisty.

Aplikacje na system Android- jak wdrożyć w życie swój pomysł

Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem
Author: Yarvik
Source: Yarvik

Czas i technikabiegnie cały czas do przodu. Bez urządzeń mobilnych wielu z nas nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w dzisiejszych czasach jednym zcieszących się największą popularnością środków komunikacji. Oprogramowania do urządzeń mobilnych podpowiadają, jak uniknąć korków, doradzą, który film w kinie i telewizji jest wart obejrzenia, zasugerują nam, jak zadbać o figurę, i ostrzegą, jeśli przewyższyliśmy nasz limit wydatków w ostatnim miesiącu.

Zachęcające rozstrzygnięcia przy prowadzeniu przedsiębiorstwa

Sony VAIO® Fit multi-flip™
Author: Sony
Source: Sony
Prowadzenie biznesu potrzebuje obecnie informacji z rozmaitych płaszczyzn życia. Zatem powinno się mieć baczność nie jedynie na sprawy rachunkowe, ale kompleksowo pojęte materie reklamowe. Jest parę wiadomości, o których każdy przedsiębiorca musi nie zapominać.

Rozwój branży IT na przełomie lat

Informatyka
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
w obecnych czasach najbardziej rozwijającą się branżą staje się gałąź IT. Większość osób, które przewidują otworzyć swoją firmę, powinny wiedzieć, że będą musiały otworzyć stronę internetową na której będą znajdą się różne informacje o naszej działalności.

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Author: Samsung
Source: Samsung
Dzisiejsze telefony oferują zwykle mnóstwo aplikacji, które są dostępne w standardzie, lecz warto spróbować tych, które są oferowane w internetowych sklepach. Warto wiedzieć, że smartfony z Androidem, są bardzo narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest dużo, jednak najpoważniejszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy systemu oraz tworzyć i publikować aplikacje.

Pages

Subscribe to RSS - Aplikacje