Aplikacje

Okres wielkich możliwości technologicznych. Czy jednak dla wszystkich?

technologie
Egzystujemy w okresie wielkich możliwości. Nie jest ważne jak górnolotnie zabrzmiały te słowa trzeba potwierdzić, że rozwój nowych technologii uczynił wielkie zmiany.

Urządzenia nowej generacji. Co ciekawego się pojawiło, jakie modele są warte uwagi?

Smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Technologiczne jesteśmy bardzo coraz wyżej. Ciężko więc już sobie dzisiaj wyobrazić chociażby przeciętnego człowieka bez ”komórki” nowej generacji, a raczej smartfona, jak na przykład Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednak inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak przy pomocy technologii rewolucjonizuje się sposób słuchania muzyki czy czytania prasy.

Aplikacje na system Android- jak wdrożyć w życie swój pomysł

Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem
Author: Yarvik
Source: Yarvik

Czas i technikabiegnie bezustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się we współczesnym świecie jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Aplikacje do urządzeń przenośnych pokazują, jak znaleźć drogę do celu, zasugerują, na co udać się do kina, znajdą rozwiązanie, jak poprawić figurę, i zaalarmują nas, jeśli wydaliśmy za dużo w w ostatnim czasie.

Jakie plusy oraz minusy niesie za sobą nabycie używanych komputerów oraz laptopów

laptop
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sprzęt komputerowy można otrzymać zarówno po niskiej jak i po bardzo wysokiej cenie. Nowiutkie laptopy albo komputery zdołamy nabyć na przykład już za blisko 1000 złotych, poza tym tego typu komputery mogą cechować się już całkowicie solidną jakością i wyśmienitymi parametrami. Jednak komputery nieraz mogą kosztować nawet 5 razy tyle, a i tak jeśli weźmiemy pod lupę marki najlepszych fabrykantów to wartość narasta jeszcze bardziej.

Świat aplikacji mobilnych

telefon komórkowy
Author: N i c o l a
Source: http://www.flickr.com
Oprogramowanie do telefonów komórkowych oparte na licencji open source diametralnie zmieniło osiągnięcia urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest niezwykle proste i wymaga jedynie podstawowej wiedzy o programowaniu. Przez to w sieci WWW można znaleźć tysiące pisanych przez amatorów programów dedykowanych na telefony komórkowe, wykorzystujących przyrządy w jakie wyposażony jest najczęściej smartphone: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Spora część z takich programów wykorzystywana jest jedynie do zabawy, istnieją jednak takie, które pomagają ocalić ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc zazwyczaj przez fantazję osoby tworzącej program.

Jakim sposobem skutecznie przyspieszyć działalność swojego komputera?

Praca przy komputerze
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Obecnie chyba w każdym domu znajduje się pecet. Z komputerów korzystamy w celach prywatnych, służbowych bądź edukacyjnych, są one nierozłączoną częścią naszego życia i zapewne trudno byłoby przedstawić sobie dzisiejsze życie bez uproszczeń, jakie zapewnia nam komputer.

Switche i przełączniki dla firm

Business
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach duże ilości problemów ze sprawami biznesowo-informatycznymi są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy ,jak również urządzenia. Wydajne i w pełni sprawne serwery to podstawa ważnej firmy. Podczas obecnego kryzysu finansowego nie łatwo powziąć decyzję, jak najskuteczniej zadbać o ten aspekt własnej działalności, które switche wybrać. Przy okazji inwestowania w przełącznik do firm, zawsze należy przy okazji zakupić specjalny pakiet do nich taki jak, przykładowo winsvrstd 2008r2.

Pages

Subscribe to RSS - Aplikacje