IT

Outsourcing informatyczny

Biznes, mężczyźni
Author: Biuro Prasowe Starter
Source: Biuro Prasowe Starter
Tajemniczo brzmiący termin outsourcing informatyczny to szereg rozwiązań z branży IT, które w dużym stopniu ułatwiają codzienne funkcjonowanie, lecz nie wszyscy o tym wiedzą i są tego świadomi. Znakomite rozwiązania outsourcingowe, które wciąż są ulepszane na szeroką skalę w Polsce, obejmują prowadzenie rozmaitych działań, które mają na celu zwiększenie i całkowitą intensyfikację konkurencyjności wybranej firmy.

Na czym oparta jest praca w chmurze – propozycje a możliwości

Klawiatura
Source: http://pixabay.com/
Mnogość dostępnych obecnie rozwiązań, które nierozerwalnie wiążą się z rozszerzaniem możliwości poszczególnych firm, mogą przyprawić o zawrót głowy. Coraz większa liczba przedsiębiorców stawia na wprowadzanie inwazyjnych zmian w funkcjonowanie swych firm, dzięki czemu istnieje szansa polepszenia osiąganych wyników. Tym sposobem na prowadzenie wśród tego rodzaju rozwiązań wysuwa się cloud computing. Jest to nic innego jak upraszczanie udostępniania rozmaitych aplikacji, co ma wpływ na renomę firmy.

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric przetwarzanie symetryczne oraz w jaki sposób przebiega?

Komputery
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie mieści wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić miano ta wywodzi się z języka angielskiego, jest także formułowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne umożliwia na większe zwiększenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to ogromnie użyteczne rozwiązanie.

Dobrze jest skorzystać z możliwości, które dają nam aktualne technologie i cieszyć się ich zaletami, które wcześniej nie były możliwe

loadbalancer
Author: Bob Mical
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli choć raz spotkałeś się z wyrażeniem „load balancer”, a nie jesteś specjalistą od serwerów, bez wątpienia chciałbyś dowiedzieć się, co to jest.
Rozpocznijmy od samego powstania i znaczenia load balancera, by następnie przejść do jego zalet.

Jak działa rozproszone przetwarzanie informacji

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Od lat trwają prace mające na celu stworzenie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on mniej kosztowny od wcześniej używanych superkomputerów, a przez jego ogromną moc obliczeniową będzie on niezbędny w kryptografii i przetwarzaniu informacji.

Komplikacje komputerowe oraz skąd czerpać wiedzę na temat embadded

komputer
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W obecnych czasach wystarczy posiadać połączenie z Internetem aby zaśmiecić sobie sprzęt komputerowy. Ilość złośliwego oprogramowania w sieci jest ogromna, że nie musimy nawet zaglądać na żadne podejrzane strony internetowe. Każdy z nas kto twierdzi, że jego ta sytuacja nie dotyczy, gdyż posiada markowy system antywirusowy, niestety jest w błędzie. Praktycznie każdego dnia ktoś tworzy nowe wirusy, konie trojańskie oraz inne paskudztwa, które mogą narazić nasz komputer na niespodziewane błędy lub atak z zewnątrz. Czasami nie opłaca się podejmować się naprawy czegoś, na czym się nie znamy, gdyż możemy wywołać jeszcze większe zniszczenia.

Wynajmij infrastrukturę it!

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Współcześnie wiele firm musi wykazać się dużą elastycznością, by sprostać coraz nowszym wymaganiom rynku. Dlatego też interesującym i coraz powszechniej zastosowanym rozwiązaniem na zwiększenie efektywności okazuje się wynajem sprzętu lub infrastruktury IT.

Pages

Subscribe to RSS - IT