kurz

Korzystajmy z innowacyjnych rozwiązań

odkurzacz
Author: MIKI Yoshihito
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli stoimy właśnie przed rozpoczęciem prac, które powinny przyprowadzić nas do postawienia wymarzonego domu, to z pewnością warto się zastanowić, jakie nowoczesne rozwiązania mamy szansę w nim wykorzystać. Być może dobrze będzie, kiedy zamontujemy ogrzewanie podłogowe, a może tak samo świetnym pomysłem będzie zamontowanie odpowiedniego odkurzacza, który za pomocą sieci rur włożonych w ścianę i za pomocą głównego napędu umieszczonego w kotłowni zezwoli nam sprzątać, bez potrzeby wymiany worków i przechowywania tradycyjnego odkurzacza w szafie, gdzie jedynie zajmowałby przestrzeń?

Centralnie zarządzane domy – ciekawy pomysł na oszczędność

odkurzacz
Author: Martin Abegglen
Source: http://www.flickr.com
Praktyczny, przytulny i łatwy w pielęgnacji budynek jest marzeniem sporej ilości osób. Któż nie pragnie czasem, aby jego mieszkanie samoczynnie usprawniało robienie codziennych porządków? W dzisiejszych czasach nie tylko jest to możliwe, ale też coraz powszechniejsze jak również tanie – centralnie sterowane mieszkania obecnie znacznie zyskują na popularności nie bez powodu. Są bowiem świetnym sposobem dla osób których praca zawodowa na pewno jest zyskowna, lecz także wymaga dużych nakładów czasowych.

Odkurzacze centralne - przydatne wskazówki

nowoczesny odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Popularne systemy centralnego odkurzania wielce ergonomiczne rozwiązanie dla domu jak również dużego mieszkania. Dzięki niemu trwa niezwykle sprawnie i prędko. Kable nie walają się na podłodze, a kurz i drobnoustroje nie latają w powietrzu, w porządkowanym pokoju, natomiast zasysany jest do dużego pojemnika, który stoi w innym pomieszczeniu. Trzeba zaznaczyć, że jest to cenna właściwość urządzenia także dla osób z alergią.

Dlaczego poleca się sprawić sobie odkurzacz centralny?

odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Całkiem niedawno na zlecenie jednej z wiodących marek producentów AGD zorganizowano sondaż. Zapytano w nim Polaków, które z czynności domowych spotykają się z największą niechęcią z ich strony. Jakie były wyniki? Aż 36 % z nas nie lubi zmywania. Widok piętrzących się w zlewie naczyń przeraża nas najbardziej. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent pytanych osób z trudem znosi wycieczki po domu z głośnym i nielekkim ustrojstwem. A wszystko to dlatego, iż nie wiedzą o istnieniu odkurzacza centralnego.
Subscribe to RSS - kurz