gry

Oryginalne prezenty dobre na wszystko

Author: Design Packaging
Zbliża się osiemnastka kumpla, a ty nie masz pojęcia co mu sprezentować? Koleżanka zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.

Konsole do gier - plusy i minusy

Nie trzeba być w tej kwestii żadnym wielkim specjalistą i wiedzieć, jak wygląda obecnie cała szeroko rozumiana branża komputerowej rozrywki aby bardzo dobrze wiedzieć o tym, że konsole do gier (np PS3) już od dawna cieszą się bardzo dużą popularnością. Z drugiej jednak strony trudno chyba byłoby się temu dziwić, gdyż przecież owe rzeczy rzeczywiście mają do zaoferowania bardzo wiele niesamowitych możliwości, zatem zabawa z nimi pod wieloma względami jest po prostu dużo lepsza niż w przypadku standardowych komputerów.

W czym konsola jest lepsza od PC?

konsola playstation
Author: lungstruck
Source: http://www.flickr.com
Mocno odmienne ludzie mają gusta, ale można powiedzieć, że w przeważającej większości łączy wszystkich miłość do różnego rodzaju gier. W szczególności faceci lubią usiąść bądź położyć się, aby po kilku sekundach nareszcie zapomnieć o wszystkim, najzwyczajniej odpocząć. Wejście do magicznego świata sprawia, że o wiele fajniej się czujemy. Nie są w błędzie te osoby, które twierdzą, iż gierki są dla bardzo wielu odskocznią od świata realnego. Czy to coś niewskazanego?

Które mysze kupować

Mysz dla graczy Raptor M4
Author: Raptor Gaming Technology
Source: Raptor Gaming Technology
Obecnie da się łatwo nabyć interesujące fajne gry, jakie jednak wielokrotnie wymagają porządnego sprzętu. Liczy się szata graficzna, moc procesora, lecz także kwestia taka jak grywalność, którą w wielkim stopniu może umożliwić dobra mysz komputerowa.

Nowa era telefonów komórkowych

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój gałęzi telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy oczekują często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.

Odskocznia od codziennych spraw – rozgrywki w gry komputerowe

gry komputerowe, gracz komputerowy
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Czasem potrzebujemy się chociaż na moment oderwać od rzeczywistości, od istniejących problemów, od sytuacji, które wymagają z naszej strony skupienia czy wysiłku. Poszukujemy czegoś w rodzaju ucieczki i każdy znajduje ją w inny sposób. Jednym z wariantów jest ucieczka w rzeczywistość wirtualną.

Gry na konsole

xbox
Author: Eric Holsinger
Source: http://www.flickr.com
Zaawansowani gracze i gracze amatorzy, którzy cenią sobie wysoką jakość rozrywki tego rodzaju, wybierają jedynie najlepsze gry ps4. Dziś bez problemu znaleźć można na rynku te wyjątkowo cenione oraz rekomendowane – też przez ekspertów i profesjonalnych graczy. Dopracowane propozycje gier na konsole to znakomita jakość, która zawsze się opłaca. Tego rodzaju urządzenia przenośne są wyjątkowo pożądane przez zafascynowanych światem gier.

Pages

Subscribe to RSS - gry