gry

Nowa era telefonów komórkowych

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój gałęzi telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy oczekują często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.

Które mysze kupować

Mysz dla graczy Raptor M4
Author: Raptor Gaming Technology
Source: Raptor Gaming Technology
We współczesnym świecie da się prosto zakupić niezwykle fajne gry, jakie jednak niejednokrotnie wymagają dobrego sprzętu. Liczy się szata graficzna, moc procesora, ale również kwestia taka jak grywalność, którą w dużym stopniu może zapewnić dobra mysz komputerowa.

Oryginalne prezenty dobre na wszystko

Author: Design Packaging
Nadchodzi osiemnastka kolegi, a ty nie wiesz co mu sprezentować? Koleżanka zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na podarunek? Nie ma problemu! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.

W czym konsola jest lepsza od PC?

konsola playstation
Author: lungstruck
Source: http://www.flickr.com
Różne ludzie mają upodobania, lecz można śmiało powiedzieć, że najczęściej łączy wszystkich uwielbienie do fajnych gierek. Zwłaszcza faceci bardzo lubią usiąść lub położyć się, aby na pewien czas nareszcie zapomnieć o wszystkim, po prostu wypocząć. Przejście do nierealnego świata powoduje, że sporo fajniej się czujemy. Mają rację osoby, które twierdzą, iż gierki są dla bardzo wielu odskocznią od codzienności. Czy to coś złego?

Odskocznia od codziennych spraw – rozgrywki w gry komputerowe

gry komputerowe, gracz komputerowy
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Czasem potrzebujemy się chociaż na moment oderwać od rzeczywistości, od istniejących problemów, od sytuacji, które wymagają z naszej strony skupienia czy wysiłku. Poszukujemy czegoś w rodzaju ucieczki i każdy znajduje ją w inny sposób. Jednym z wariantów jest ucieczka w rzeczywistość wirtualną.

Gry na konsole

xbox
Author: Eric Holsinger
Source: http://www.flickr.com
Zaawansowani gracze i gracze amatorzy, którzy cenią sobie wysoką jakość rozrywki tego rodzaju, wybierają jedynie najlepsze gry ps4. Dziś bez problemu znaleźć można na rynku te wyjątkowo cenione oraz rekomendowane – też przez ekspertów i profesjonalnych graczy. Dopracowane propozycje gier na konsole to znakomita jakość, która zawsze się opłaca. Tego rodzaju urządzenia przenośne są wyjątkowo pożądane przez zafascynowanych światem gier.

Do czego mysz kupić

Mysz SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse
Author: SteelSeries
Source: SteelSeries
Kupno myszy, choćby sprzętu takiego jak Mysz Gigabyte GM-M7700 Wireless do prostych nie należy, zaś oszczędzenie przy nim pieniędzy za wszelką cenę zazwyczaj nie bywa najmądrzejszym pomysłem, jeśli potrzebuje się w istocie dobrze dopasować mysz pod prywatne spersonalizowane żądania. Kanały internetowe ,a także i rozliczne wyjątkowe programy telewizyjne oferują tutaj sprytne i łatwe rozwiązanie, jakie pozwala klientom wzbogacać wiedzę na temat porządnych modeli myszy, które sprawdzają się wyśmienicie podczas grania w nowe gry.

Pages

Subscribe to RSS - gry