smartfony

Nowa era telefonów komórkowych

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój gałęzi telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy oczekują często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.

Elektronika producenta Samsung

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Author: Samsung
Source: Samsung
Dobry sprzęt elektroniczny jest proponowany przez wielu producentów, lecz jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten producent z Korei od długiego czasu trzyma najwyższą jakość produktów, oferując swoim klientom sprzęty najwyższe jakościowo. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście dużą różnorodność produktów.

Telefon – jak go wybrać? Czy lepsze są starsze, czy nowoczesne modele? Wybierz najlepszy dla siebie i dopasowany do twoich potrzeb

telefon
Author: Cha già José
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś czas temu możliwość korzystania z telefonu mieli tylko nieliczni. Aby gdzieś zadzwonić, trzeba było pójść na pocztę lub chociaż do sąsiada i nierzadko spędzić wiele czasu w długich kolejkach. Później stopniowo telefony pojawiły się w każdym polskim domu – ale rzecz jasna stacjonarne. Aż wreszcie około dwudziestu lat temu upowszechniły się te mobilne.

Współczesne komórki najnowszej generacji

Rozwój w kwestii telefonów mobilnych jest niesamowity. Jeszcze dekadę temu w powszechnym użyciu były telefony z czarno-białym wyświetlaczem, ważne akcesoria w stylu odtwarzacza MP3 były istnym luksusem. W trakcie ostatniego dziesięciolecia powstały izaskarbiły sobie gigantyczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Aktualne telefony to w zasadzie zminiaturyzowane komputerki. Zdumiewający jest fakt, że każdy popularny aparat z bieżącego roku ma dużo większą moc obliczeniową od porządnego komputera osobistego sprzed 10 lat!

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Author: Samsung
Source: Samsung
Dzisiejsze telefony oferują zwykle mnóstwo aplikacji, które są dostępne w standardzie, lecz warto spróbować tych, które są oferowane w internetowych sklepach. Warto wiedzieć, że smartfony z Androidem, są bardzo narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest dużo, jednak najpoważniejszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy systemu oraz tworzyć i publikować aplikacje.

W którym miejscu najlepiej zakupić telefony komórkowe marki LG?

telewizor marki LG
Author: Jorge Gobbi
Source: http://www.flickr.com
Dziś każdy posiada smartfony i wszyscy chcą, by to ich smartfon okazał się tym najsensowniejszym. Z tego powodu zmieniają je, co jakiś czas i kupują smartfony różnych marek. Ale ludzie, którzy kiedyś mieli LG Smartfony są wierne tej firmie. Z jakiego powodu? Odpowiedź jest prosta, bo marka LG to marka, dbająca o każdy detal. Ten telefon nie tylko umożliwia to, na co pozwala każdy inny smartfon, ale również doprowadza do tego, że ludzie, którzy go mają po prostu mają poczucie pewnego wyróżnienia.

Urządzenia nowej generacji. Co ciekawego się pojawiło, jakie modele są warte uwagi?

Smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Technologiczne jesteśmy bardzo rozwinięci. Trudno więc już sobie aktualnie wyobrazić choćby przeciętnego człowieka bez ”komórki” nowego typu, a raczej smartfona, jak przykładowo Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakże inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak dzięki technologii zmienia się sposób słuchania muzyki czy czytania prasy.

Pages

Subscribe to RSS - smartfony