studio

Ślub jest z pewnością jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

ślub
Author: Katarzyna Zydroń
Source: Floral Concept Store
Ślub to moment, w którym wybiera się dla siebie partnera na całe życie, wobec tego wskazane jest postarać się o to, by go stosownie zapamiętać. Niestety, ludzka pamięć bywa niedoskonała i po latach z reguły ma się już problemy z przywołaniem niektórych chwil.

Kiedy robienie fotografii staje się hobby

fotografia
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W XXI wieku fotografia jest tak mocno rozpowszechniona, praktycznie nie zauważalna. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy w kieszeni ma małe cudo, którym może utrwalić imieniny u cioci, jak też każdą inną okazję za pomocą naciśnięcia guzika. Pewnie większość z nas właśnie tak robi. Ale w pewnym momencie przygody z fotografowaniem możliwe że zatęsknimy za ”ręczną” fotografią, skomplikowaną ale za to romantyczną. Jeśli taka tęskność, taki żal dawnych czasów się w nas pojawia, jeżeli zachwyci nas to zajęcie, musimy zadać sobie podstawowe pytanie: jaki sprzęt nabyć, czy wystarczy nam zwykły sprzęt po tacie (pamiętający wiele), czy nowe, lśniące, pachnące nowością współczesne urządzenie?

Specjalistyczna fotografia dzieci i rodzin

Fotografia dzieci
Author: kala blankenship
Source: http://www.flickr.com
Profesja fotografa jest od dawna profesją szanowaną. Wiąże się bowiem z uwiecznianiem różnych zjawisk i ważnych momentów w życiu ludzi. Istotną kwestią w pracy tego typu człowieka jest umiejętne posługiwanie się wyspecjalizowanym sprzętem fotograficznym.
Subscribe to RSS - studio