wesele

Ślub to pamiętne wydarzenie, dlatego jego uwiecznienie w formie fotografii jest niezwykle istotne

profesjonalna sesja ślubna
Author: Shan Owens
Source: http://www.flickr.com
Upamiętnienie uroczystości którą jest wesele stanowi istotny element tego wydarzenia i warto zadbać w tym zakresie o usługi rzetelnego fotografa. Wybór nie jest prosty, bowiem w każdej miejscowości możemy znaleźć co najmniej kilka zakładów tego rodzaju. Co brać pod uwagę?

Zaproszenia na ślub – kilka reguł

Author: www.sxc.hu
Rozsyłanie zaproszeń na ślub ma długą historię, którą należy liczyć już od Średniowiecza. Bezdyskusyjny jest fakt, że ogromna część naszych przodków cierpiała na analfabetyzm, stąd też pisane zaproszenia ślubne były domeną wysoko urodzonych.
Niewykształconych mieszkańców najczęściej informowano ustnie używając gońców i heroldów. W ludowych obyczajach panna młoda zapraszała na zamążpójście i wesele bezpośrednio. Długoletni monopol szlachty w układaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że do dziś istnieją pewne określone normy ich spisywania.

Jak szybko zrealizować niebanalną fotografię ciążową?

sesja ciążowa
Author: DieselDemon
Source: http://www.flickr.com
Do zdjęć ciężarnych kobiet już raczej wszyscy się przyzwyczaili. Jeszcze kilka lat temu celebrytki wykonujące sobie sesje w ciąży były postrzegane w pewnych kręgach nieco z niesmakiem. Współcześnie okazuje się, iż jest to całkowicie normalna sprawa, przyszłe mamy pragną w jakiś sposób upamiętnić te dziewięć miesięcy, kiedy noszą swojego dzidziusia pod sercem. Znacznie więcej fotografów specjalizuje się również w wykonywaniu zdjęć właśnie ciężarnym kobietom. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze fakt, iż fotograf ślubny pracuje nie tylko podczas samej uroczystości, gdy robi zdjęcia, ale także poświęca mnóstwo czasu na późniejszą obróbkę. Przygotowane przez parę godzin fotografie najpierw muszą być zgrane na komputer i z ogromną uwagą wyselekcjonowane.

Fotografia jako istotnym elementem uroczystości familijnych

fotografia ślubna
Author: Ryan Paulsen
Source: http://www.flickr.com
Lubimy zachowywać wspomnienia. Nawet w czasie weekendowego spaceru z przyjaciółmi pstrykamy zdjęcia. W naszych albumach internetowych znajdują się więc nasze wizerunki od wieku młodzieńczego, po czas obecny. Możemy sobie więc prześledzić przemiany naszej aparycji, co może okazać się zajęciem rozrywkowym. Zajęcie podobne przydać się może, gdy będziemy w nie najlepszym nastroju. Nie ma nic bardziej zabawnego niż widzieć siebie o parę lat młodszego, zwłaszcza gdy asystują nam w tym własne dzieci.

W jaki sposób prawidłowo wybrać fotografa weselnego?

Fotograf ślubny
Author: Clemens v. Vogelsang
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas dożywa kiedyś chwili w swoim życiu, kiedy zakłada własną rodzinę. Jest to czas, który jest przez nas niezmiernie pożądany i wyczekiwany. Kiedy po niesłychanie długim czasie powstawania relacji i stabilizacji związku postanawiamy wejść w związek małżeński, w wielu przypadkach decydujemy się na karkołomne zadanie, którym niewątpliwie jest zaaranżowanie wesela. Dla wielu z nas wesele jest czasem nadzwyczajnym, który pragniemy zorganizować najlepiej jak tylko potrafimy. Niemniej jednak nasz poziom wiedzy nie zawsze jest wystarczający, aby właściwie przeprowadzić to zadanie. Na naszej drodze bowiem w szeregu przypadków staje mnóstwo problemów, z którymi musimy sobie poradzić na własną rękę.
Subscribe to RSS - wesele