iPhone

Nowa era telefonów komórkowych

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój technologii telefonii komórkowej nabiera dynamiki w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy oczekują najczęściej w długich kolejkach by nabyć telefon w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się bardzo dobrze.

Współczesne komórki najnowszej generacji

Postęp w kwestii telefonów komórkowych jest zadziwiający. Jeszcze dziesięć lat temu w szerokim użyciu były telefony z malutkim wyświetlaczem, ważne akcesoria w stylu odtwarzania muzyki były wielkim luksusem. W trakcie ostatnich lat powstały iuzyskały wielką popularność smartfony. Dzisiejsze modele to w zasadzie małe komputery. Ciekawostka jest fakt, że przeciętny aparat z 2013 roku posiada dużo większą moc obliczeniową od dobrego PC sprzed dekady!

Gadżety od Apple

Author: Apple.org
Wielu znawców na całym świecie zastanawia się, z jakiego powodu Apple zaliczyło tak gigantyczny sukces. Konkretnym powodem do zdziwienia jest fakt, że produkty tego przedsiębiorstwa są zazwyczaj dużo bardziej kosztowne od towarów konkurencji. Mimo to, firma zdobyła rzesze zadeklarowanych fanów, którzy mogą czekać całą noc pod punktem sprzedaży, by zakupić wymarzony sprzęt z charakterystycznym jabłkiem.

Dużo więcej niż telefon

Author: Altec Lansing
Rynek Iphonów przez cały czas rozwija się ogromnie prężnie. Sława przełomowych modelów phonów czy ciągle wzrasta zarazem w Europie, jak i na świecie. Wszystko to za sprawą banalnej obsługi takiego typu urządzeń, ich niezwykłego designu. Wartym uwagi modelem może być w większości wypadków chociażby Iphone Apple. Jak jednak dobrze dokonać wyboru z ogromnej ilości tego typu urządzeń.
Subscribe to RSS - iPhone