rozwój

Aplikacje na system Android- jak wdrożyć w życie swój pomysł

Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem
Author: Yarvik
Source: Yarvik

Czas i technikabiegnie bezustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się we współczesnym świecie jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Aplikacje do urządzeń przenośnych pokazują, jak znaleźć drogę do celu, zasugerują, na co udać się do kina, znajdą rozwiązanie, jak poprawić figurę, i zaalarmują nas, jeśli wydaliśmy za dużo w w ostatnim czasie.

Jakim sposobem wykonać piękne fotografie z wysokości

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Wszystko zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, zależy od biologii? Od wszystkiego po trochu?

W dużych przedsiębiorstwach inwestuje się w system SAP co pobudza rozwój oprogramowania SAP CRM

IT
Author: mjtmail (tiggy)
Source: http://www.flickr.com
Innowacyjne technologie współcześnie wprowadzane są w wszelką realną dyscyplinę życia i stają się szczególnie znaczące w postępie spółki. W szczególności firmy działające w sprzedaży i solidnym kontakcie z kontrahentem są zaciekawione tego typu rozwiązaniami. Zdecydowanie ułatwia to działanie wielu przedsiębiorstw i instytucji, które mają dzięki temu lepsze sposobności dotarcia do klientów, oraz kontaktu z wspólnikami branżowymi.

6 rzeczy w perypetiach każdego faceta

Białe zęby, ale czy zdrowe?
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Wszystko zależy od punktu patrzenia, tak samo jak zrozumienie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, drudzy wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, jest zależne od biologii? Od wszystkiego po trochu?
Subscribe to RSS - rozwój