Wnętrza

W jaki sposób przetrwać, kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury, czyli kilka słów o domowej klimatyzacji.

system klimatyzacyjny
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
W czasie wysokich temperatur ciężko jest wytrzymać nawet w cieniu. Jeżeli temperatura na zewnątrz długo utrzymuje się powyżej 30 stopni Celsjusza, to nawet przebywanie w domu jest męczące. Zimne napoje, lody i wentylatory bywają wtedy zbawienne. Możemy jednakże zamienić nasz dom w chłodne i komfortowe miejsce. Wystarczy do tego jedynie odpowiedni klimatyzator domowy. W jaki sposób to działa i jaki sprzęt wybrać?

Moda na szkło

Author: Saint-Gobain Glass
Aktualnie w Kalifornii stawiana jest nowiutka siedziba olbrzyma technologicznego, firmy Apple. Została pomyślana przy znacznym udziale nieżyjącego już ojca firmy, genialnego Steve Jobsa. Wygląd olbrzymiego kompleksu pokazuje zamiłowanie błyskotliwego wynalazcy do pewnego przezroczystego budulca. Kompleks będzie posiadał wszystkie ściany szklane.

Dopasujmy głośniki do wnętrza

ZiiSound T6
Author: ITBC Communication
Source: ITBC Communication
Zazwyczaj kiedy myślimy o tym, żeby wpasować własne głośniki do wnętrza, w którym powinny być one postawione, to rozmyślamy przede wszystkim o tym, jaką mają mieć moc, jakie powinny dawać dźwięki, tak żeby wszystko w ostateczności na pewno wspaniale się prezentowało. Ale prawda jest taka, iż głośniki możemy dopasować do konkretnego pokoju również pod kątem zewnętrznego wyglądu, tak by wszystko się wspaniale uzupełniało i żeby równocześnie całość namawiała wręcz do tego, by przebywać tam kilka chwil oraz posłuchać niesamowitej muzyki.
Subscribe to RSS - Wnętrza