Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Aplikacje na system Android- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikabiegnie nieustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych większość osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w teraźniejszych czasach jednym znajbardziej wziętych środków służących do komunikowania się. Programy do urządzeń mobilnych objaśniają, jak znaleźć drogę do celu, podpowiedzą, który film zobaczyć w kinie, znajdą rozwiązanie, jak usprawnić figurę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w w ostatnim czasie.
android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Oszałamiająca suma aplikacji i pomysłów na Adroid i iOS (więcej...)jest tak ogromna, iż zdecydujemy się na coś interesującego dla siebie, są to na przykład: * aplikacjezwiązane z robieniem zdjęć * liczne programy służące do przesyłania natychmiastowych komunikatów, które umożliwiają kontakt ze znajomymi i bliskimi, * nawigacje do samochodów – idealne urządzenie dla kierowców, * radia internetowe, które wspaniale umila nam chwile w trakcie jazdy MPK po mieście, * przeglądarki internetowe, * odtwarzacze muzyki, * odtwarzacze filmów, * stacje pogodowe, * i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry. Tworzenie aplikacji na Androida (porady na oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest szczególnie trudne. Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały. Masz pomysł na wciągającą grę? Zastanów się, napisz, a świat jeszcze się dowie o Twoim istnieniu.
Zarówno małe firmy jak i duże koncerny nabywają coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zamówienia na tego typu programowanie jest wielkie, a będzie coraz większe. W czasach imponująco szybkiego postępu Internetu cały czas wzrasta również zainteresowanie programistami, których specjalnością jest tworzenie aplikacji działających w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji okazuje się bardzo opłacalnym rozwiązaniem. W zasadzie bez cienia wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest nowoczesnym zawodem i zapewne jest to zawód, który jeszcze będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz pewniej różnego rodzaju nowinki informatyczne wkraczają do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.