Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Billboardy nie przyciągają twojej uwagi? Zdecyduj się na znakomite rozwiązanie, którym jest ekran LED

Zauważyłeś, iż billboardy nie dają już spodziewanych rezultatów? Ludziom opatrzyły się plakaty, które można spotkać właściwie na okrągło. Najgorsze są te częściowo zerwane, jakie wiszą przez parę tygodni i nikt się nimi nie zajmuje, przez co zmniejsza się nasza ochota, by skorzystać z usług czy kupić artykuły danej firmy. W takim wypadku warto jest zdecydować się na ekran led, jaki stanowi doskonałą opcję.


duży ekran LED
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Ich najważniejszą zaletą w odróżnieniu od billboardów jest sposobność pokazywania animacji.

Podoba Ci się taki materiał? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Cię informacja, że analogiczny tekst jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz ten link zestaw do wideokonferencji polycom.

Nie musi to być wyłącznie statyczny obraz, a treści połączone z animacją, jakie dużo skuteczniej przyciągają uwagę i powodują większe zainteresowanie klientów. Zwłaszcza, gdy zatrzymali się na światłach i czekają, gdy będą mogli pojechać – wtedy mają chwilkę czasu, by rozejrzeć się wokół oraz trafić na reklamy, jakie wzbudzą ich zainteresowanie (ekran led).

Jeżeli reklama będzie odpowiednio zaprojektowana, być może będą mieć ochotę, by znaleźć więcej informacji na jej temat. Ale ekrany LED nie występują jedynie przy drogach. Można ją spotkać również w innych miejscach - np. na targach lub imprezach masowych, kiedy między występami także mogą być wyświetlane reklamy.

Poza tym ekran LED działa niezależnie od pogody. Niezależnie od tego czy świeci słońce, czy pada deszcz, sprzęty te doskonale spełniają swoje funkcje. Są wytrzymałe na nieprzychylne warunki pogodowe, jednak można je dodatkowo ochronić. Ekrany zazwyczaj wyświetlają reklamy przez kilkanaście godzin na dzień – od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczorem. Jakość obrazów na nich emitowanych jest nadzwyczaj wysoka, co jest bezapelacyjnym i następnym plusem niniejszego rozwiązania.


informacyjne ekrany LED
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Co ważne, firmy zajmujące się wynajmem powierzchni na ekranach LED-owych wielokrotnie proponują także sposobność zaprojektowania reklamy, jak polecana witryna. To dobra oferta, ponieważ klienci mogą liczyć dzięki temu na dogodne propozycje cenowe. Najkorzystniej jest wynajmować ekrany, jakie ustawione są przy ruchliwych ulicach bądź są umiejscowione w centrum miejscowości, gdyż najwięcej osób może je tam dostrzec.
Jeśli już orientujesz się, dlaczego dobrze jest wybrać powyższe rozwiązanie, musisz znaleźć właściwą firmę i cieszyć się efektami, które bez wątpienia pojawią się w szybkim czasie.