Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Czy ładnie wykonane zdjęcia produktów są sposobem na zwiększenie sprzedaży w internecie?

Każdy, kto obsługuje sklep w sieci zdaje sobie z tego sprawę, że atrakcyjne pokazanie przedmiotu to rzecz szalenie istotna w handlu. Zwłaszcza w sprzedaży przez internet, gdzie nie widzimy wybranego przedmiotu i nie możemy go dotknąć, przymierzyć czy potrzymać w ręku. Co pozwala podnieść sprzedaż właścicielom sklepów internetowych?

Świetnie zrobione zdjęcia 3D rzeczywiście odzwierciedlają przedmiot, który ukazany jest w całości, Wielką zaletą jest możliwość zbliżenia nawet najmniejszych jego części, co automatycznie zwiększa zaufanie do niego, a potencjalny klient ma opcję szczegółowego go obejrzenia. Tym sposobem sklep może znacząco obniżyć ilość zwracanych i odsyłanych produktów, których powodem była niezgodność z przedstawianym i opisywanym towarem.aparaty fotograficzne
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Sklep zamieszczający zdjęcia 3D z pewnością będzie cieszyć się sporą popularnością i dużym odsetkiem wejść i usatysfakcjonowanych klientów, bo stosuje najnowsze technologie, do których z pewnością zalicza się fotografia obrotowa. Aby zbyt mocno nie obciążać komputera przy ładowaniu się witryny dużego sklepu i przeglądanej aktualnie strony, zdjęcia 360 ładują się progresywnie, co – pomimo bardzo wysokiej rozdzielczości (a tym samym – ich „ciężarze”), nie spowalniają komputera. Dobrze zrobione zdjęcia sprzedadzą nie tylko produkty, lecz też miejsca.

Jeśli fascynuje Cię tego rodzaju zagadnienie, kliknij ten link i zdobądź wiarygodne info (http://www.m2t.com.pl/). Warto zbadać prezentowany tutaj temat dokładniej!

Fotografia obrotowa robi furorę w elektronicznych folderach reklamowych biur podróży albo pośredników w sprzedaży nieruchomości, bo pokazuje absolutnie wszystkie zakamarki i eliminuje to, czego nie można zobaczyć na klasycznych zdjęciach. Zdjęcia 360 pomagają lepiej pokazać pomieszczenia, ich ustawność i ewentualne możliwości przebudowy.

Ponadto, oferty wakacyjne lub miejsca, do których chcemy podróżować, sfotografowane w ten sposób, mogą ukazać całe piękno i przestronność pomieszczeń. Zdjęcia 360 poruszają wyobraźnię i pomagają zdecydować o zakupie danego przedmiotu. Każde przedsiębiorstwo handlowe z pewnością sporo zyska inwestując w tego typu zdjęcia – poprawi swoje referencje, swój całościowy obraz i sprzedaż, więc koszt sesji na pewno zwróci się w szybkim tempie. Przedmioty ukazane są dokładnie, ze wszystkimi istotnymi detalami, dzięki czemu prezentują się naprawdę dobrze.