Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Czy na rynku dostępne są drony z zamontowanymi kamerami? Jakie możliwości daje dron 3DR Iris+?

Drony to sprzęt coraz bardziej popularny w naszym kraju. Każdego roku wprowadza się na rynek nowocześniejsze i lepiej wyposażone typy. Z tego powodu właśnie zwolenników tych niewielkich maszynek nie brakuje.
Każdy, kto interesuje się tym tematem, na pewno się nie znudzi.


3dr iris+
Author: Bosch
Source: Bosch


Dobrym przykładem świetnie wyposażonego urządzenia, jakie ma w zestawie wszystkie konieczne rzeczy, żeby zrobić zdjęcia albo nagrywać filmy, jest dron 3DR Iris+ - (sprawdź sam). Został on wyprodukowany przez firmę amerykańską, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest wyposażony w kamerę GoPro, która zapewni nagrywanie dobrej jakości obrazu. czas lotu tego urządzenia to około dwudziestu minut. Kiedy wyczerpie się bateria nasz dron wyląduje automatycznie. Możemy także z pomocą tylko jednego przycisku sprawić, że to urządzenie wróci do miejsca wyjścia.


W trakcie przelotu można na bieżąco śledzić parametry lotu takie jak prędkość, wysokość czy choćby stan naładowania baterii. Dzięki temu mamy informację, kiedy należy takie urządzenie zawrócić, żeby zdążyło dolecieć zanim wyładuje się bateria.

Hej, spójrz na ofertę (https://stolowicz.pl/fotografia-biznesowa/)!, to niezwykłe, że jeszcze raz tak szybko dodali w tamtym miejscu coś aż tak atrakcyjnego, trzeba to koniecznie sprawdzić!

Ciekawą opcją jest także Follow me, znacząca tyle, iż jeśli mamy telefon z funkcją GPS, to można ustawić funkcję śledzenia z lotu ptaka. Urządzenie będzie nagrywało nas, zdążając naszym śladem. Możemy w ten sposób bez używania rąk nagrywać swoją trasę biegową albo przejazd pojazdem z powietrza.


Warto stale śledzić wszystkie nowości, gdyż dobry sklep z dronami posiadał będzie dużo w ofercie w tej dziedzinie. Jeśli zależy nam na dronie, jaki wypełni nasze oczekiwania na sto procent, to na pewno uda się go odnaleźć, ponieważ wybór jest naprawdę znaczny.