Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Dlaczego należy mieć własną stronę WWW?

Sieć jest dzisiaj najogromniejszym źródłem danych dostępnym praktycznie wszelkiemu przeciętnemu mieszkańcowi naszej planety.


Już sam ów fakt powinien być niepodważalnym dowodem przemawiającym za tym ażeby mieć własną stronę WWW.


Netbook SN10E2
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR


W odróżnieniu od bilbordów bądź ulotek strona Internetowa dociera do o wiele więcej ilości adresatów za o wiele mniejsze pieniądze! Ten kto próbował się w taki sposób reklamować zna jakie to są koszta, nie mówiąc już o reklamach w telewizji czy radiu. Pod tym względem strona internetowa nie ma sobie równych! Przede wszystkim dla młodych osób, net jest najistotniejszym, a nierzadko jedynym źródłem informacji. Dlatego dla każdej firmy chcącej zaistnieć na rynku wirtualny adres jest niezbyteczny.


Motorola
Author: Mark Rimmel
Source: http://www.flickr.com


Szczególnym typem firm, jakich obecność w sieci może mieć niebywale wielki, są sklepy. Wielu sprzedawców wciąż boi się poszerzyć swe usługi o sprzedaż online. Są to całkiem bezpodstawne obawy! Jedyne co można przez to uzyskać to olbrzymie zyski! Mając sklep nawet w najludniejszej miejscowości, w najdogodniejszym położeniu liczba ewentualnych klientów nigdy nie będzie tak duża jak w internecie, dlatego że w sklepie on-line mogą nabywać ludzie z drugiego końca polski a nawet spoza granicy. Naturalnie nie tyczy się to wszelkich marketów. Otwieranie piekarni w sieci z myślą o sprzedaży na kilkaset kilometrów jest dość niemądrym przedsięwzięciem.
Internet daję tą cudowną możliwość jaką jest reklama dowolnych kształtów, rozmiaru bądź treść dla każdego bez barier za śmieszne pieniądze, bowiem już od dwustu zł na rok. Wszyscy zgodzą się ze mną, że jak na promocję to jest faktycznie mało. Mam nadzieję, iż rozwiałem wszelkie wątpliwości jakie miałeś odnośnie prywatnej strony internetowej.