Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Dobra pralka nie musi być droga

Od dawna na rynku sprzętu AGD toczą się swoiste zawody. Oczywiście stawką będzie największa popularność danego producenta i powiązana z tym dynamika sprzedaży. Problem w tym, że zwykły Kowalski pojęcia nie ma, jakie spośród używanych technologii mają rzeczywiście jakieś znaczenie na pranie, jakie on ostatecznie wyjmuje ze swojej pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Author: Samsung
Source: Samsung
Z takich też powodów próba sprawdzenia kilku flagowych egzemplarzy największych firm, aby prościej można było podjąć decyzje zakupowe. Na wstępie zaprezentuje się pralka Indesit IWE 61251 B ECO. Niezbyt droga pralka producenta z Włoch od wielu lat obecnego na rynku. Łatwe, intuicyjne programowanie, czytelny, duży wyświetlacz, elektroniczne i manualne możliwości ustawień. Spora pojemność i stosunkowo nieduża głębokość uczyniły tę pralkę bardzo praktycznym urządzenie w domach, gdzie prania są robione często i dla kilku osób. Posiada podstawowe funkcje, przykładowo program łatwego prasowania, oprogramowanie dla firmy transportowej który pozwoli uprać obuwie oraz do jeansu i sportowej odzieży.

Druga stanie do zawodów pralka Samsung WF 0500 NXWG.

Zapewne masz ochotę obejrzeć komentarz ze strony (https://www.magazynauto.pl/uzywane/najlepsze-auta-do-lpg,aid,476)? Jeżeli tak, to rewelacyjnie. Możliwe, że i Ty poczujesz chęć, by napisać nam swoją opinią.

Podobna do poprzedniego modelu, choć trochę skromniejsza w możliwość wirowania, jedynie 1000 obrotów, a także mniej pojemna, klasyczne 5 kg ładowności. Ale Samsung od jakiegoś czasu zaczyna być niekwestionowanym liderem sprzedawanych pralek, zatem liczyć można na ciągły dostęp do części i dużą sieć serwisową. Trzecia to Samsung. Producent ten sam, ale urządzenie z nieco wyższej cenowej półki. Tak więc dopłacając kilkaset złotych, można mieć do dyspozycji pralkę płytszą która może pomieścić aż 8kg prania, ze znacznie większymi możliwościami programowania. Opisywana teraz pralka posiada rzecz jasna pełny zestaw podstawowych funkcji, ale również parę dodatkowych, na przykład pranie odzieży jeansowej. Do tego pralka wyposażona jest w grzałkę z ceramicznych materiałów oraz bęben z opatentowaną technologią ecobubble, pozwalającą na pranie w niskiej temperaturze. Ostatnia do oceny jest pralka Whirlpool AWSE7200 . Analogicznie jak poprzedniczka, daje możliwość wyprania kilku kilo ubrań jednorazowo, mając przy tym tylko 44cm głębokości. Duży bęben, elegancka stylistyka i dobrze przemyślane programy prania czynią ją także ciekawym pomysłem na zakup.