Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

E-papieros – niemożliwy wynalazek

kobieta
Author: martinalanotte
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących technologicznych propozycji XX wieku. Pomimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu pomysłodawca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, obecnie jego pomysł cieszy się popularnością. Na czym polega innowacyjność tego osiągnięcia? W dużej mierze na niskiej szkodliwości jego działania.

To fakt, że informacje pod tym odsyłaczem są przykuwające uwagę, zatem jeżeli masz chęć uzyskać więcej danych na opisywany temat, to przejdź do treści (psychiatrabydgoszcz.com.pl/) - odnośnik jest tutaj.

Standardowy papieros, oprócz nikotyny, zawiera w sobie nie mniej niż 200 substancji chemicznych, z których każda oddziałuje niekorzystnie na nasze zdrowie.
Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Papieros wrogiem Twojego zdrowiaNajsilniej narażony na ich wpływ jest system oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy. Związki te ogromnie wywołują nowotwory, a przedostając się wraz z dymem do krwi pociągają za sobą rozwój wielu przeróżnych chorób nowotworowych. Ze względu na najczęstszy kontakt szkodliwego dymu z tymi częściami ciała często stwierdzany jest rak układu oddechowego, krtani oraz języka. Natomiast e papieros ma tego rodzaju przewagę nad swoim standardowym poprzednikiem, że w swoim składzie ma tylko nikotynę. Z tego powodu osoby palące nie zanieczyszczają środowiska, w którym przebywają smolistym dymem i nie narażają nikogo z przebywających obok na oddychanie oparami.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Pomaga rzucić nałóg

Elektroniczny papieros rewelacyjnie zadowala głód nikotynowy oraz nie jest powodem pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Z tego powodu z powodzeniem może być wykorzystywany w miejscach ogólnodostępnych. Może stanowić także pierwszy etap do pełnego odejścia od nałogu. Bywa, że osoby nałogowo palące zwykle papierosy odrzucają je na rzecz elektronicznych, aby za jakich czas całkowicie uwolnić się od nałogu.

Walory e-papierosów można mnożyć bądź też przeczytać o tym klikając adres. Oprócz wymienionych wyżej korzyści prozdrowotnych, papierosy elektroniczne są bardzo proste w obsłudze. Wymagają wyłącznie okresowego napełniania płynem oraz ładowania akumulatorem. Ich całkowity koszt jest nieporównywalnie mniejszy, niż koszty zwykłych papierosów. Stało się tak dlatego, ponieważ tylko raz płaci się za się urządzenie, a potem uzupełnia się tylko płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] posiadają również walory higieniczne.

Ciekawy artykuł? Jeżeli masz takie przekonanie, to tak samo interesujące treści znajdziesz również we wpisie (https://vectorsoft.pl/bricscad/produkt/bricscad-modul-communicator/), który jest tutaj!

Ponieważ ich używanie polega na inhalacji parą, nie sprawiają brzydkiego zapachu, który przesiąka ubrania, pozostaje na dłoniach i wywołuje przykry zapach z ust.


Author: k.s.