Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Internet powinien służyć do mądrego korzystania. Za dużo jest w nim wiadomości mało znaczących, jakie nie wzbogacają naszego życia

Żyjemy w dość szalonych, ale i intrygujących czasach. Nie powinniśmy się skarżyć, lecz z drugiej strony, w jaki sposób tu się nie skarżyć, w każdym okresie życia może się to przydarzyć. No dobrze, ale ktoś odpowie, że mamy to szczęście, że nie ma wojny i żyjemy mimo to w beztroskich czasach. Tu można dyskutować, bo żyjemy w dosyć niespokojnym czasie, co akcentują ostatnie wydarzenia. No właśnie, dziś szybciej niż w innych latach możemy się o tym przekonać, a to za pośrednictwem internetu.
Coś się dzieje na drugim końcu świata, nie szkodzi, bo wnet o tym wiemy. Coś się wydarzyło na „naszym podwórku”, coś mało znaczącego, także wiemy, bo jesteśmy wręcz zalewani informacjami. Najgorsze jest to, że poza istotnymi nowinami otrzymujemy tez stek bzdur i pogłosek, które do niczego nie są nam potrzebne. Te informacje to internetowy śmietnik, a czyta się najczęściej z nudów. Niestety, takie „newsy” efektywnie ściągają naszą uwagę od aktualnych spraw i zabierają cenny czas.

Ten bardzo interesujący post ma swe odpowiedniki na kolejnych stronach. Najedź zatem na hiperłącze do serwisu (http://www.north.pl/czesci-agd/czesci-do-pralek/filtry-do-pralek,g1394454.html) i przeglądnij je.

Okazja

Nie o to winno chodzić w obszarze użytkowania internetu.
Automatyka
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Przecież to medium, gdzie zdołamy wynaleźć tak wiele doskonałych wiadomości, że szkoda by było tracić czas na odczytywanie głupich informacji. W internecie bowiem najistotniejsza jest taka wiedza, z powodu której dowiadujemy się zupełnie czegoś nowego. Na przykład co Wam mówią hasła mierniki, czujniki temperatury, przekaźniki czy siłowniki? Nic, niewiele, może trochę? No właśnie, dzięki rozwojowi internetu takie hasła można wynaleźć i bez trudu się dowiedzieć, co to takiego jest, a co więcej możemy wyszukać takie produkty w ciekawych cenach. Zobacz również:
Możemy poszukać towarów także po przedsiębiorstwach, jak profibus czy profinet czy po siemens logo wypatrzyć jak najciekawsze propozycje. Internet też jest bardzo przydatny, jeśli chodzi o szukanie pracy. Każdy zdoła znaleźć tak prace, bo jest pełno portali oferujących pracę. Nawet nie wchodząc na taki portal bez trudu można poszukać pracy wpisując w wyszukiwarkę na przykład „praca automatyk”, by otrzymać sporo interesujących wyników. Tak więc internet to wspaniałe medium, ale gdy używamy go mądrze.