Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Jakie elektroniczne gadżety najczęściej kupujemy?

Od kilkunastu lat otacza nas coraz większa ilość elektronicznych gadżetów. Pewna grupa ludzi twierdzi, że to schyłek relacji między ludźmi, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tego typu rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi ludźmi.

Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Author: Samsung
Source: Samsung
Druga grupa ludzi uznaje, że to błogosławieństwo i genialne uproszczenie i że w żadnym wypadku elektroniczne gadżety nie zastąpią prawdziwego kontaktu z ludźmi. I to raczej właśnie oni mają rację. Nie ma powodu, żeby panikować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeżeli korzysta się z nich w granicach rozsądku mogą służyć pracy, rozrywce i utrzymaniu kontaktów.

Modne gadżety Od niedawna popularne są gadżety z serii multifunkycjnych smartfonów Samsung Galaxy. Można znaleźć zarówno telefony jak i tablety. Ta seria stanowi swego rodzaju odpowiedź marki Samsung na furorę jaką robią sprzęty firmy Apple. Dużym pozytywem urządzeń z serii Galaxy jest ich wygląd i cena - niższa jednak niż Apple.

Najpopularniejsza konsola Ogromnym zainteresowaniem cieszy się Playstation 3 - konsola do gier. Jeżeli lubimy wolny czas spędzać na graniu - powinniśmy zainwestować w świetnej jakości sprzęt. Naturalnie znajdziemy na rynku jeszcze wiele innych konsoli, lecz playstation zdecydowanie jest najpopularniejszą.Ciągle popularny Apple Jeżeli mówimy o elektronicznych gadżetach koniecznie musimy opowiedzieć o gigancie w tej dziedzinie, czyli firmie Apple. Gdy tylko się pojawił wielkim uznaniem cieszy się modny iPad mini, lecz i inne urządzenia tej marki nie tracą uwagi. Oczywiście, są kosztowne, jednak użytkownicy zdają sobie sprawę, że płacą za wysoką jakość. Tak wielką popularność marka ta zawdzięcza charyzmatycznemu Stevowi Jobsowi, który z każdego przedsięwzięcia robił świetne show. Takie podejście w firmie Apple wciąż istnieje, a z tego powodu ma ona stałych i oddanych klientów. Premiera każdego kolejnego modelu telefonu albo tabletu wiąże się z wielomiesięcznymi spekulacjami - co się zmieni, które funkcje będą dodane, jak zmieni się design. Chyba żadna inna marka nie robi wokół siebie takiego szumu. Jeśli chcesz znaleźć urządzenie dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby wejdź na


Elektroniczne gadżety są już z nami na co dzień i chcąc nie chcąc nie unikniemy kontaktu z nimi. Nie ma jednak powodów do obaw, żaden gadżet nie zastąpi osobistych relacji.