Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju zalety posiada automatyzacja testów aplikacji na urządzenia mobilne? Po co wykonuje się tego typu testy?

Pojawiające się w sklepach nowsze aplikacje na urządzenia mobilne, muszą zostać odpowiednio przetestowane. Tym bardziej, gdy ilość aplikacji jest tak duża, trzeba zatroszczyć się o to ażeby były one na wysokim poziomie, ażeby były konkurencyjne.
[
Dużo bilbordów
Author: Carly Lesser & Art Drauglis
Source: http://www.flickr.com


W tym celu też ma miejsce testowanie aplikacji ios. Zobaczyć należy czy taka aplikacja jest faktycznie dobrej jakości, czy będzie konkurencyjna w porównaniu z tym, co aktualnie znajduje się na rynku. W czasie testów sprawdzana jest też jej użyteczność jak również logiczne podejście. Obecnie rynek jest niesamowicie wymagający, więc osoby tworzące aplikacje powinny wziąć pod uwagę wiele koniecznych wymogów. Aplikacje muszą działać na dużej ilości platform jak również systemów operacyjnych. Oprócz tego dobrze aby były dostosowane do różnych wielkości wyświetlaczy. Z tego względu właśnie testy takich aplikacji są czymś niezbędnym, aby być pewnym, że wypuszcza się na rynek artykuł wysokiej jakości oraz spełniający wiele oczekiwań.


Sprawę z pewnością ułatwi kurs selenium testów aplikacji mobilnych - poznaj więcej. Dzięki temu przeprowadzać testy cały czas, ponieważ nie trzeba brać pod uwagę dyspozycyjności pracowników. Oprócz tego taki proces jest maksymalnie usprawniony, gdyż wszystko jest robione szybciej oraz w sposób dokładniejszy. Aplikacje przetestowane w ten sposób to pewność, że spodobają się one osobom korzystającym z nich.
Dobrze jest powiedzieć również o kosztach tego typu testów, jakie w kontekście zautomatyzowanego testowania są znacznie niższe. Z tego względu właśnie coraz większa ilość przedsiębiorstw decyduje się na zautomatyzowanie pracy w zakresie testowania swoich produktów.