Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności takie, które bywają używane w pracy

W Polsce mamy takie prawo, że każdy komputer, który bywa używany w firmach, musi mieć oryginalny program.


Zapewne wszyscy pamiętamy skandal i ośmieszenia, na jakie wystawiona została policja, gdy swego czasu okazało się, że pracują oni na nielegalnym oprogramowaniu.
oprogramowanie
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com


Ścigają takie zachowanie wśród Polaków, a sami nie świecili zbytnio przykładem. Teraz takiego rodzaju działania są już raczej rzadkie.

Czy komentarze z serwisu (https://it-solve.pl/software-house-wroclaw/) pod tym artykułem Cię zaciekawiły? Może pragnąłbyś cokolwiek do nich dodać? Będzie to dla nas z pewnością bardzo ważne.

Wszystkie przedsiębiorstwa zdają sobie sprawę, że komputery, które znajdują się w budynku oraz używane są przez PRacowników, powinny posiadać legalne oprogramowanie, ale też legalny system antywirusowy. To bardzo ważne. Trzeba przechowywać na to rachunek oraz w momencie kontroli pokazać, że wszystko jest w porządku. Jeśli bierzemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna mamy szansę, by liczyć na zniżkę. Będziemy potraktowani jak najlepsi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, żeby przeprowadzić przeszkolenie z ich systemu. Będzie to zapewne bardzo przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, jakie daje dany program, ponieważ po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego rodzaju szkolenie może być także wykonane zdalnie.
Taka forma jest dzisiaj bardziej popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że musimy otrzymać też gwarancję.