Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Kupujemy markowy telewizor

Kupno dobrego telewizora to dziś nie lada wyczyn, biorąc pod uwagę liczbę dostępnych modeli. Telewizor kupić możemy za 1000 zł, ale wydać na niego można i kilkanaście tysięcy - wszystko zależy od preferencji i możliwości finansowych klientów. Oczywiście telewizory kosztujące kilkanaście tysięcy to najwyższa półka i odbiorców na nie nie ma jednak zbyt dużo.

Telewizory marki Philips
Author: Philips
Source: Philips
Dużo popularniejsze stały się modele z przedziału cenowego do 3 tysięcy złotych, z ich grona można wybrać rzeczywiście sporo interesujących modeli.Jeśli chodzi o producentów, to niekwestionowanym liderem od kilku lat jest Samsung, jego urządzenia są dobrze zaprojektowane, mają wiele nowinek technologicznych i zasłużenie panują na listach sprzedaży.

Za cenę ok 1500 zł interesująco prezentuje się model SAMSUNG UE42F5000A. Już za te niewygórowane pieniądze kupujący dostaje już rozdzielczość full HD i 42 cale przekątnej ekranu - wielkość wystarczającą do komfortowego oglądania telewizji w zdecydowanej większości domów. Model ten wyposażony został w wejście USB, dzięki czemu można do niego podpiąć zewnętrzną pamięć i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na sporym ekranie.Za niecałe trzysta złotych dopłaty można kupić telewizor Samsung UE40F6400.

Jeśli przeglądasz ten wpis, to oznacza, że opisywany temat niezwykle Cię zainteresował. Jeżeli tak naprawdę jest, to kliknij tutaj oraz zobacz przydatne informacje (https://shoplet.pl/blog/post/30_matryca-w-laptopie-matowa-czy-blyszczaca.html).

Jest on wprawdzie mniejszy o 2 cale od opisywanego wcześniej, ale posiada za to możliwość korzystania z bezprzewodowej sieci i funkcję Smart TV. Zwłaszcza ta pierwsza możliwość jest bardzo przydatna, telewizor łączy się z internetem i korzystać może ze wszystkich popularnych serwisów internetowych z muzyką i filmami. Jak duże możliwości zabawy i rozrywki to daje to chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Kolejne kilkaset złotych do dołożenia jest do również 40-calowego, ale ze znacznie ciekawszymi parametrami odbiornika telewizyjnego, jakim jest Samsung UE-40F6770. Ten akurat model ma znacznie lepszą jakość ekranu od poprzedników, co tłumaczy wyższą cenę.

Czy pragniesz znaleźć pokrewny post? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten odsyłacz i zerknij na stronę (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-89-DJI-OSMO-Action-juz-w-naszym-sklepie/94), która prawdopodobnie też przypadnie Ci do gustu!

W zamian otrzymuje się eleganckie, z najwyższymi parametrami urządzenie, na którym oglądanie filmów to rzeczywiście przyjemność. Za cenę tą można można również kupić model Samsung UE46F6320 (niższe ceny), posiada on przekątną 46 cali i moduł wi-fi, a poza tym smart TV.