Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Kupujemy markowy telewizor

Kupno dobrego telewizora to dziś nie lada wyczyn, biorąc pod uwagę liczbę dostępnych modeli. Telewizor kupić możemy za 1000 zł, ale wydać na niego można i kilkanaście tysięcy - wszystko zależy od preferencji i możliwości finansowych klientów. Oczywiście telewizory kosztujące kilkanaście tysięcy to najwyższa półka i odbiorców na nie nie ma jednak zbyt dużo.

Telewizory marki Philips
Author: Philips
Source: Philips
Dużo popularniejsze stały się modele z przedziału cenowego do 3 tysięcy złotych, z ich grona można wybrać rzeczywiście sporo interesujących modeli.Jeśli chodzi o producentów, to niekwestionowanym liderem od kilku lat jest Samsung, jego urządzenia są dobrze zaprojektowane, mają wiele nowinek technologicznych i zasłużenie panują na listach sprzedaży.

Za cenę ok 1500 zł interesująco prezentuje się model SAMSUNG UE42F5000A. Już za te niewygórowane pieniądze kupujący dostaje już rozdzielczość full HD i 42 cale przekątnej ekranu - wielkość wystarczającą do komfortowego oglądania telewizji w zdecydowanej większości domów. Model ten wyposażony został w wejście USB, dzięki czemu można do niego podpiąć zewnętrzną pamięć i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na sporym ekranie.

Za niecałe trzysta złotych dopłaty można kupić telewizor Samsung UE40F6400. Jest on wprawdzie mniejszy o 2 cale od opisywanego wcześniej, ale posiada za to możliwość korzystania z bezprzewodowej sieci i funkcję Smart TV. Zwłaszcza ta pierwsza możliwość jest bardzo przydatna, telewizor łączy się z internetem i korzystać może ze wszystkich popularnych serwisów internetowych z muzyką i filmami. Jak duże możliwości zabawy i rozrywki to daje to chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Kolejne kilkaset złotych do dołożenia jest do również 40-calowego, ale ze znacznie ciekawszymi parametrami odbiornika telewizyjnego, jakim jest Samsung UE-40F6770. Ten akurat model ma znacznie lepszą jakość ekranu od poprzedników, co tłumaczy wyższą cenę.

Czy pragniesz znaleźć pokrewny post? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten odsyłacz i zerknij na stronę (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-89-DJI-OSMO-Action-juz-w-naszym-sklepie/94), która prawdopodobnie też przypadnie Ci do gustu!

W zamian otrzymuje się eleganckie, z najwyższymi parametrami urządzenie, na którym oglądanie filmów to rzeczywiście przyjemność. Za cenę tą można można również kupić model Samsung UE46F6320 (niższe ceny), posiada on przekątną 46 cali i moduł wi-fi, a poza tym smart TV.