Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Najwspanialsze słuchowisko w Polsce.

Istnieją takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Są tacy twórcy, jakich produkty świetnie się do tegoż nadają. Pewnym spośród taowych jest Andrzej Sapkowski i jego "Boży Bojownicy". Premiera tego słuchowiska miała miejsce 8 października 2012 roku i jest na chwilę obecną superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie zwie się 3 utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.
audiobooki
Author: Dave Crosby
Source: http://www.flickr.com
Najlepszy a także wyjątkowy audiobook w caluśkiej Europie, ponieważ został wytworzony jako spektakl, pełen niezwykłych dźwięków, które ujmą wielu ludzi.

Masz ochotę wiedzieć więcej z tego ciekawego tematu? Więc świetnie trafiłeś. Po prostu idź dalej (galerialucznik.pl/pl/blog/maszyna-do-szycia-z-overlockiem-1559823462.html) i przejdź do nowej strony.

Uczestniczy w nim ponad 190 aktorów, a same nagrania trwały siedem miesięcy. Tworzenie finalnej wersji to okres pięciu miesięcy. Słuchowisko z zebrało tylko śmietankę polskich muzyków, między innymi Lesława Zurka, Krzysztofa Wakulińskiego, Artura Barcisia, Kazimierza Kaczora, Jacka Lenartowicza.O samym słuchowisku da się powiedzieć, że podłożem do zajść w nim ujętych są wojny husyckie. Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a samo udźwiękowione wydanie Bożych Bojowników stanowi kontynuację "Narrenturm" z roku 2009. Są to słuchowiska, które nazywane zostały spektaklami dźwięku i wyobraźni. Ich twórcą jest Janusz Kukuła, twórca wielu sztuk w Teatrze Narodowym i paru bardzo popularnych hitów. Dźwięk skomponował Adam Skorupa, często honorowany nagrodami kompozytor. Natomiast koszty audiobooka w sumie, to są takie, jak koszt za pojedynczy odcinek dobrego sitcomu.


audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Samo słuchowisko trwa 24 godziny. Osoby, które go kupiły chwaliły za pomysłowość, spektakularność. Prócz tego można wspomnieć o tym, iż godne jest wszelakich pieniędzy. Wiele osób nazywa go również jak majstersztyk. Recenzenci przemawiają także, że jest to najlepszy audiobook, jaki do tej pory słuchali. Nie bez znaczenia w tym jest to, iż to jedyne takie przedsięwzięcie na świecie, w którym bierze udział tyle artystów. Niewątpliwie dorównuje temu zaledwie BBC, lecz ich materiały są znacznie krótsze. Osoby, jakie uwielbiają audiobooki na pewno powinny wysłuchać tego mistrzostwa.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to sprawdź śmiało, co znajduje się w źródle (https://magicplay.pl/?pl_kontakt,2) - on również z pewnością będzie warty uwagi.

Nie zawiodą się, to pewne.