Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Nowatorskie rozwiązania to domena marki Amica

Od wielu lat logu Amica przyświeca jedyny cel: kreować funkcjonalne urządzenia dostosowane do zmieniających się wymagań klientów. Stąd AGD do zabudowy Amica to zestawienie oryginalnych rozwiązań technicznych oraz oszczędności z niepowtarzalną estetyką wykonania.


Dążenie do produkowania nowoczesnych, efektywnych towarów najwyższej jakość, m. in. oferty prezentowanej na zostało docenione zarówno przez konsumentów, jak i specjalistów. Marka Amica pozyskała m.in. liczne wyróżnienia: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot a także tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę cieszy satysfakcja klientów, to iż aż tak ufają marce oraz lubią ją. Potwierdzeniem uznania są uzyskane wyróżnień, będące oczywiście powodem do dumy a także równocześnie motywacją do tego, żeby oddać w ręce Klientów kolejny artykuł, który znowu potwierdzi ich świetny wybór. Nagrody dodają skrzydeł i stanowią wyzwanie, jakiemu Amica stara się sprostać, aby nie rozczarować nabywców a także utwierdzić ich w przekonaniu, że na tą markę zawsze mogą liczyć.

piekarnik
Author: Candy Polska Sp. z o.o
Source: Candy Polska Sp. z o.o
Liczba tych nagród bez ustanku wzrasta, a ich dopełnieniem są opinie ekspertów.

Czy ten tekst pochłonął Cię kompletnie? Jeśli tak, to sprawdź również odmienny oryginalny serwis (http://www.kamrec.pl/kamery-szpiegowskie), który posiada równie intrygujące wiadomości.

Płyta indukcyjna działająca bez potrzeby podłączenia wysokiego napięcia? Amica jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży płytę o napięciu 230 V. Piekarniki Amica mają system OptiGas to kapitalne rozwiązanie, jakie pozwala zmniejszyć zużycie gazu nawet o 12%. Dzięki Amice i zamierzenie skonstruowanym przez nią dyszom, jest ono osiągalne w milionach domów.


Wartościowe doświadczenie, jakie Amica zdobywa już od ponad pół wieku, czyni z niej lidera na krajowym rynku AGD, a również pozwala wprowadzać na rynek coraz bardziej współczesne wyroby ułatwiające domowe obowiązki. Przykładami mogą być te elementy. Okapy Amica łączą w sobie nowatorskie rozwiązania techniczne, współczesny wygląd jak też funkcjonalności umożliwiające przyjazne użytkowanie. Eksperci Amiki wiedzą jak kluczowe są detale tak jeśli chodzi o wygląd, jak także wygodę użytkowania. Najdrobniejszy szczegół, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania indukcyjnej płyty, wyświetlacz w zmywarce, to wszystko ma znaczenie. Polecamy również małe AGD do kuchni Amica.

Użycie nowoczesnych technologii (sprawdź zastosowanie rfid) powoduje, iż wytwórczość w fabrykach Amiki jest przyjazna środowisku.