Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Nowinki w sprzęcie RTV na nadchodzący rok- w jakim kierunku podąża postęp elektroniki?

Na rynku urządzeń RTV ulepszenia pojawiają się tak często, że faktycznie za nimi nadążyć. Wszystko jest z roku na rok szybsze, bardziej kolorowe, bardziej użyteczne i wymaga od posiadacza coraz mniej. Nie inaczej jest i w tym roku- producenci ciągle przeganiają się w zaskakiwaniu klientów coraz wymyślniejszymi zabawkami.

Gadżet, który obecnie podbił rynek elektroniki użytkowej, to smartfon. Każdy liczący się producent ma w swojej ofercie kilka, jak nie kilkanaście i więcej, różnorodnych modeli dla każdego z segmentów rynku.

Sprawdź również inne archiwum materiałów poruszających prezentowany wątek - bez strachu - wejście za darmo, więc kliknij ten link.

Już przyzwyczailiśmy się, że z roku na rok mają one coraz więcej pamięci, szybszy procesor z większą ilością rdzeni, czy baterię, która wytrzyma nasze najdziwniejsze życzenia. Jednak prawdziwą nowością jest telefon, który możemy wyginać- a to dzięki zastosowaniu specjalnych wyświetlaczy OLED, które wymyślili inżynierowie z LG. Nie tylko wzięli tego rodzaju ekranu do telefonu- w ofercie koreańskiego producenta zobaczymy również niezwykle cienkie, zgięte w łuk telewizory.

Jak już oderwiemy się od małych ekranów w naszym smartfonie, to właśnie na telewizorze skupiamy swoją uwagę. Także tego rynku nie ominęły małe rewolucje. Jeszcze do końca nie przywykliśmy się do faktu, że dzięki rozdzielczości Full-HD ((link do wpisu)) można spostrzec niespotykaną dawniej ilość szczegółów, a na nasz rynek wchodzi technologia 4K.

Czyżbyś miał ochotę na więcej wpisów na ten temat? Zachęcamy więc do nowej strony - po prostu naciśnij tutaj (http://www.etteplan.com/pl/uslugi/systemy-wbudowane/bezpieczenstwo-cybernetyczne) i przeloguj się do naszego portalu.

Jej nazwa odnosi się do nowego poziomu rozdzielczości, w którym na szerokość ekranu przypada ok 4 tys. pikseli. Zapowiada to pewnie jeszcze większy wysyp wysokobudżetowych obrazów ociekających efektami specjalnymi- to głównie tam w pełni docenimy bogactwo szczegółów, jakie da nam ta technologia.

Piloty do tv
Author: Kelly Sikkema
Source: http://www.flickr.com
Nowości nie dotyczą tylko samego obrazu- rozwój dotyczy również melomanów. Dzięki firmie Samsung będzie można, korzystając z ich najnowszego systemu, słuchać muzyki w dowolnym miejscu w mieszkaniu, korzystając jednocześnie z kilku źródeł dźwięku.

Rok 2014 to też rok graczy- na rynku dostępne są nowe generacje konsol od Microsoftu i Sony- zaczynają pokazywać się coraz to nowe tytuły gier, kontynuacji z poprzednich generacji konsol. Nowe urządzenia dla graczy to głównie jeszcze bardziej dokładna grafika 3d w najwyższej rozdzielczości. Czeka was mnóstwo godzin cyfrowej rozrywki na najnowszych konsolach, przed telewizorami o wyświetlaczu zgiętym w łuk, z jeszcze szybszym smartfonem w kieszeni.