Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Okres wielkich możliwości technologicznych. Czy jednak dla wszystkich?

Żyjemy w czasach ogromnych możliwości. Jakkolwiek poważnie brzmią te słowa należy potwierdzić, że rozwój technologii uczynił spore zmiany.
To, co jeszcze wczoraj uchodziło za telefon komórkowy dziś określane jest „cegłą”. To, co jeszcze nie tak dawno było określane szczytem techniki aktualnie wywołuje jedynie uśmiech politowania. Kiedyś zmiany technologiczne nigdy nie zachodziły tak błyskawicznie, to nie znaczy, że jest to jakiś ewenement, bo wydaje się, iż przyszłe zmiany będą jeszcze bardziej rewolucyjne, jeszcze bardziej błyskawiczne... A kiedy nastąpi koniec? Wielu twierdzi, że jak wymyślimy sztuczną inteligencję, jaka nas zastąpi i wykluczy... Może nie będzie tak tragicznie...

Do tej pory technologia nie wyrządziła nam krzywdy, więcej z niej korzyści niż kłopotów.

Doskonałe okazje, najlepsze ceny! To wszystko jest możliwe, zobacz, spójrz na serwis (www.kikom.pl/sieci-lan/), a bez dwóch zdań się nie zawiedziesz!

Co byśmy na przykład poradzili bez GPS-a. Weźmy chociażby sygic. Jest to najbardziej popularna aplikacja do nawigacji bez pośrednictwa internetu. Przy pomocy takiej aplikacji sygic już na zawsze (i to zupełnie darmowo) dostajesz szereg\wiele niezbędnych pomocy: mapy, oznaczenia istotnych punktów, planowanie tras i tym podobne (Poczytaj tutaj).

Wszystko to naprawdę wysokiej jakości. Można z nich korzystać na tablecie i smartfonie, nie jest wymagane połączenie z Internetem. Ta aplikacja to tylko jeden z wielu przykładów, jak łatwo można dostać coś tak zaawansowanego technologicznie, i to za darmo. Oczywistym jest, iż dużą grupę aplikacji dostaniemy za ustaloną kwotę, jednak bezpłatnych możliwości jest tak wiele, iż nie ma możliwości chyba każdej z nich sprawdzić. Już nawet branżowe portale internetowe testują co miesiąc nowe, najbardziej obiecujące aplikacje, by nie pogubić się w gąszczu tych niesamowitych możliwości. Pomimo tego, i tak nie da się nie przeoczyć wszystkiego. To pewnie przyznają osoby zawodowo zajmujący się tym zjawiskiem.Samsung GALAXY S 4
Author: Samsung
Source: Samsung
Co znamienne, młode osoby potrafią się zgubić w tym całym „technologicznym zamieszaniu”, jednakowoż, co mają powiedzieć ludzie wiekowi, którzy przyszli na świat w całkowicie innych czasach. Dla nich dobrodziejstwa aplikacji, najnowszych wynalazków są często bardziej męczące niż pomocnicze. Najczęściej, kiedy już się decydują na przykład na smartfon, to rozpracowywany jest przez najmłodszego członka rodziny. Trudno się dziwić, dzisiejsi 20-latkowie narodzili się w świecie, gdzie internet istnieje na równi ze światem rzeczywistym. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jakkolwiek starsi ludzie świetnie potrafią odnaleźć się się w rzeczywistości, tak dla młodych ludzi bardziej rzeczywistym jest świat wirtualny.