Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Produkty Kingston – technologia jutra dostępna dziś

Dzisiejsze gry i programy graficzne potrzebują ciągle nowszego sprzętu oraz, co najważniejsze pamięci RAM. Wielkim uznaniem ze strony użytkowników cieszy się do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo Kingston. Wieloletnie doświadczenie w komponowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego daje niespotykaną moc i niezawodność oferowanego sprzętu komputerowego.

Kingston DataTraveler 109
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital
Jej niezwykle proste oraz trwałe modele cieszą się dobrą opinią kupujących na całym świecie. Trudno porównać Kingston do konkurencji bo niełatwo wymienić godnego rywala.Wśród dużej konkurencji firm trudniących się dystrybucją wysokiej klasy sprzętu komputerowego Kingston wyprzedza w nowych propozycjach. Ostatnio skonstruowała najnowszą propozycję pamięci wirtualnej Kingston DDR3 HyperX Genesis 4GB/1600 CL9-9-9-27, która łączy w sobie wyjątkowe połączenie szybkości przepływu danych z niskimi kosztami. W tym segmencie cenowym DDR3 HyperX jest godnym polecenia urządzeniem.

W dzisiejszych czasach zewnętrzny nośnik pamięci przy wielkich postępach techniki jest coraz bardziej opcją poszukiwaną przez większość użytkowników komputerów. Pamięć która dawniej wystarczała na ogromną rzeszę programów oraz gier, dziś często nie jest wystarczająca na przeciętną grę. Dyskiem zewnętrznym który powinien zasługiwać na nieprzeciętną opinię stanowi pamięć 120GB 2,5 SATA SSD. Ten bardzo trwały nośnik stanowi spore udogodnienie dla użytkowników, którzy oczekują od swojego sprzętu najwyższej jakości.

Firma Kingston prezentując swoje najnowsze propozycje, może pochwalić się nowym towarem w świecie pamięci wirtualnej. W modelu z nazwą Kingston HyperX DDR3 4GB (2x2GB) 1600MHz Non-ECC CL9 nie należy szukać wad. Ta uniwersalna kość pamięci wirtualnej wydaje się jednym z lepszych wyborów ze względu na niską cenę. To doskonały wybór dla osób które wymagają maksymalnej wydajności i wysokiej stabilności pracy swojego sprzętu, przy poniesieniu minimalnych kosztów zakupu. Dzięki chłodzeniu „Heat” i dożywotniej gwarancji od producenta kupujemy jakość na wiele lat.