Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Profesjonalny ekspres do kawy - co to oznacza?

Profesjonalny ekspres do kawy spowoduje, iż w miejscu zamieszkania będziemy mogli zaparzyć kawę o podobnym smaku jak w wykwintnej kawiarni. Wiele osób inwestuje w produkt, jakim jest ekspres do kawy.

Ekspres ciśnieniowy
Author: De’Longhi
Source: De’Longhi
Wiadomość ta nie szokuje jeśli posiada się świadomość, iż kawę konsumuje około 70 % Polaków. Powody są różnorakie – jedni piją kawę, gdyż pomaga zachować jasność umysłu i pobudza, niektórzy zwyczajnie rozkoszują się jej smakiem i aromatem. Specjalnie dla koneserów oraz wielbicieli czarnego napoju powstają te urządzenia, które dają możliwość parzenia kawy o mocnym aromacie i smaku.

Producenci oferują nam wiele możliwości cenowych odnośnie ekspresów. Sporo przedsiębiorstw utożsamia swe marki szczególnie z ekspresami do kawy. Warto przeanalizować , jakie możliwości oferuje rynek ekspresów do kawy. Producent sprzętów AGD do kuchni zawiera posiada wśród swych propozycji ekspres Kenwood kMix ES 024 (). Funkcje urządzenia zawierają najlepsze dopasowanie temperatury przygotowania kawy i zaprogramowana nietypowa funkcja przygotowywania cappuccino. Jego obudowa ze stali nierdzewnej daje pewność, iż ekspres jest wytrzymały oraz będzie dawać nam satysfakcję w długim okresie czasu.

Wiodąca marka w segmencie sektora AGD – Electrolux może pochwalić się wyjątkowym modelem jakim jest ekspres FAVOLA ELM 5100. Towar został stworzony z myślą o zmniejszeniu wykorzystania prądu. Model kończy pracę po 30 minutach, jeśli w tym momencie było użytkowane.

Ekspresy ciśnieniowe marki Nescafe Dolce Gusto w podobny sposób segment. Oparte na systemie robienia kawy za pomocą specjalnych kapsułek tej samej marki. Najbardziej rozpoznawalnym i często nabywanym urządzeń jest Ekspres KRUPS Nescafe Dolce Gusto Piccolo KP1008 Barcelona. Klienci jako jako walory tego modelu określają łatwość użytkowania i ciekawy wizerunek.

Firma kryjący się pod nazwą Jura jest ekspertem w projektowaniu oraz produkcji ekspresów do kawy. Niedawno na rynku ukazał się ich wyjątkowy produkt: Jura IMPRESSA J9.3 One Touch TFT. To bardzo stylowy produkt w przystępnej cenie. Posiada możliwość zaparzania cappuccino, co jest charakterystyczną cechą kosztownych ekspresów. Konstrukcja utworzona ze stali nierdzewnej gwarantuje wytrzymałość towaru.