Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Smartfony - co obecnie jest modne

Każdy telefon jest mało warty, o ile nie ma w sobie przydatnych aplikacji. Obecnie na rynku można zakupić setki apek – od prostych gierek, przez oprogramowanie do GPS, aż do takich, które kontrolują tempo biegu człowieka.

Aplikacje na telefon
Author: GoMobi.pl
Source: http://gomobi.pl
Niestety, sporo z nich posiada w sobie malware, które mają za zadanie wyciąganie naszych cennych danych, słanie esemesów na premium numery bądź inne, niebezpieczne aktywności. Przytłaczająca większość niebezpiecznych programów powstała na Androida, bo ten system wyróżnia się daleko posuniętą otwartością.

Oprócz tego wielu użytkowników aparatów lekceważy główne zasady bezpieczeństwa i kupuje aplikacje z dziwnych serwisów, co nierzadko kończy się źle.

Czy ten wpis zainteresował Cię tak intensywnie, że pragniesz zapoznać się z kolejnym? To rewelacyjnie. Zatem tutaj naciśnij i sprawdź sporo informacji.

Lecz w wypadku innych systemów na telefony rzecz prezentuje się sporo lepiej. Tworzenie aplikacji na Windows 8 jest bardziej utrudnione, bo Microsoft nie dopuszcza na rynek zawirusowanych programów. Na dodatek firma ta wymyśliła świetną zaporę dla robaków, która polega na tym, że wszelkie odpalane na telefonie aplikacje nie dostają wglądu do prywatnych danych posiadacza.

Najbezpieczniejszym OSem na smartfony jest ten, który jest standardowo instalowany na smartfonach marki Blackberry. Tej kanadyjskiej firmie bardzo zależy na bezpieczeństwie, bo przeznacza swoją ofertę do biznesmenów i polityków. A to bezdyskusyjne, że w tych sferach w obiegu są wartościowe informacje, które nigdy nie mogą dostać się w obce ręce. Niewiele wirusów atakuje także telefony Apple. Dzieje się tak, ponieważ firma respektuje zalecenia jej zmarłego ojca, Steve’a Jobsa. Sprawa zasadza się na tym, że działa jedne autoryzowane źródło, z którego możesz kupować aplikacje na telefony.

Gdy interesuje Cię prezentowany temat, to odsyłam do strony www (https://magicplay.pl/?pl_automaty-uzywane,49), ponieważ odnajdziesz tutaj masę ciekawych zagadnień w tym temacie.

Dodatkowo każdy telefon jest solidnie chroniony przed próbami wglądu w kod systemu operacyjnego.Na koniec tekstu warto nadmienić, jak można znaleźć speców, którzy piszą apki na telefony. Do wyszukiwarki internetowej wystarczy wklepać słowa „aplikacje mobilne nazwa miasta” (dla przykładu: „aplikacje mobilne Wrocław - Jojomobile’).


Author: S.D.