Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rdstuff.com/includes/menu.inc).

Zobacz czemu eos 70d to teraz najlepszy wybór

W segmencie lustrzanek ukazał się najnowszy produkt firmy Canon – EOS 70D – przeznaczony dla zaawansowanych amatorów. Model producenta, którego premierę ustalono na koniec sierpnia 2013 r., zastępuje swojego poprzednika– aparat EOS 60D i ma niebywałą szansę być mocnym rywalem dla asortymentu Sony i Nikona podobnej klasy.
canon 70eos
EOS 70D to typowa lustrzanka cyfrowa z komfortowym gripem i znamiennym dla egzemplarzy 60D ułożeniem przycisków.

Już teraz kliknij ten link i zweryfikuj u źródła (https://rfc.pl/zasieg/stary-dziebaltow), żeby zdobyć absolutną pewność, że jakiekolwiek wiadomości uzyskiwane na takiej witrynie są miarodajne.

Aparat Canona ma jednak dużo zaskakujących rozwiązań. Został wyposażony, m.in. w matrycę APS-C o rozdzielczości 20,2 megapikseli i nowoczesną technologię Dual Pixel CMOS AF, która rewolucjonizuje pracę autofocusa, zarówno w zakresie kadrowania filmów oraz fotografowania , wykorzystując tryb Live View. Dodatkowo, model posiada czuły sensor i 14 bitowy procesor Digic 5+, pozwalający na tworzenie zdjęć w zakresach czułości ISO od 100 – 12800 i z szybkością 7 kl. na sek..

Niewątpliwie najbardziej spektakularnym osiągnięciem firmy Canon w przypadku lustrzanki EOS 70D jest dedykowana matryca CMOS, w jakiej na poszczególny piksel przypada para fotodiod. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przyszły właściciel aparatu osiągnie znacznie ciekawsze efekty, zarówno na poziomie uzyskiwania pożądanej ostrości jak i perfekcyjnej jakości fotografii.

Dodatkowo aparat EOS 70D, podobnie jak jego starszy brat, posiada wbudowany odchylany ekran LCD Clear View II , którego przekątna wynosi 3 cale, co umożliwia fotografowanie z wielu perspektyw i pod nietypowym kątem. Rozwiązanie, stosowane już w starszych typach lustrzanek, pozwala też na skuteczne filmowanie (jakość Full HD). Użytkownik może skorzystać z obrotowych i dotykowych funkcji ekranu lub longi 350 wizjera optycznego, który pokrywa aż 98 % kadru. Warto wspomnieć, że nowoczesny system AF tworzy 19 punktów krzyżowych i jest dostosowany do fotografowania obiektów w ruchu z nadzwyczajną ostrością. Dzięki temu aparat staje się niezawodny, np. w dokumentowaniu faktów sportowych.

Najnowsza lustrzanka Canona została także wyposażona w funkcję Wi-Fi, zapewniającą bezprzewodowe udostępnianie zdjęć oraz zaawansowane tryby i filtry, dzięki którym można w łatwy sposób tworzyć niekonwencjonalne obrazy. Fotografujący mogą testować aplikację EOS Remote, która współdziała ze smartfonami, co pozwoli im, m.in. na manipulowanie różnymi funkcjami modelu, takimi jak: ISO, ekspozycja, wyzwolenie migawki czy ostrość.

Canon EOS 70D to znakomita oferta dla tych, którzy chcą wszechstronnego aparatu z masą praktycznych funkcji. Dzięki temu każdy będzie zadowolony z dobrej jakości zdjęć i filmów również w nietypowych warunkach. Rozbudowany technologicznie EOS 70D to doskonały model dla każdego półprofesjonalisty, który będzie chciał poszerzyć własne zdolności w sferze fotografii krajobrazowej czy przyrodniczej.